• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C++ Pomysł na: program okienkowy każdego dnia (cz. 2)

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
1,511 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2015 w C i C++ przez niezalogowany
No więc to już druga cześć mojego pytania, a raczej to samo zadane drugi raz: co by tu można zrobić w C++ Builder, czyli okienkowo-obiektowo. W poprzednim temacie dostałem bardzo fajną odpowiedź od krecik1334, or somfink lajk det, żebym zrobił program, który co godzinę zmusza mnie od odejścia od komputera na 10 minut ;) Super pomysł, już zrobiłem, a nawet założę pytanie na jego temat, bo mam mini problemik :3 Kolejną odpowiedzią był kalkulator. Jeszcze nie zrobiłem, ale zamierzam zrobić. Odpowiedź żebym zrobił mobilną wersję tego forum była za trudna :) Potrzebuję kolejnych pomysłów! PILNIE!!! Dziękuję :)

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez wojciech.szlosek Użytkownik (960 p.)
Zrób amatorski program antywirusowy ;)
komentarz 23 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Trochę dużo cackania się z bazą danych, nie sądzisz?
komentarz 23 kwietnia 2015 przez niezalogowany
No, jednak nie jestem tak zaawansowany jak myślałem ;) Dopiero co niedawno skończyłem cały kurs C++ u Pana Zet. Czy wiesz coś o książce Grębosza ,,Symfonia C++"? Chyba zamierzam ją kupić, tymbardziej jeśli będą w niej już bardziej zaawansowane przykłady...
komentarz 17 sierpnia 2018 przez Szfierzak Gaduła (3,750 p.)
Bardziej aktualne jest Opus Magnum p. Grębosza, w której bierze na warsztat ostatnie standardy C++.
+1 głos
odpowiedź 5 lipca 2015 przez Unstable Nowicjusz (200 p.)
A może program, który zapamięta, gdzie kliknąłeś i odtworzy to, jako parametr podasz mu co ile sekund ma powtarzać (taki bot), szukałem czegoś takiego jak była wyprzedaż na steam i mini gra z klikaniem :]
+1 głos
odpowiedź 16 sierpnia 2018 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Podam Ci inny pomysł na jakąś aplikacje. Wejdź na githuba i wyszukaj jakieś fajne Rest Api. Pobierz jakąś bazę danych, skonfiguruj ją (prawdopodobnie będzie to potrzebne) i napisz Clienta do niego.

O ile dobrze mi wiadomo, możesz pobrać taki projekt i zmienić konfigurację bazy danych.
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Zrób bota z którym można rozmawiać.
komentarz 24 kwietnia 2015 przez niezalogowany
O! Ciekawe, trzeba sprawdzić, jakby tu zrobić sztuczną, głupią inteligencję ;)
komentarz 16 sierpnia 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Sieci neuronowe, duzymoc obliczeniowa, kilka algorytmow, krotko mowiac, stworzenie AI bez srodkow i wiedzy na ten temat jest ciezkie. Sam chcialrm, ale coz nie da sie az.tak latwo. Ja bym najpierw doradzil przejsc na Qt, ktore jednal jest uzywany w formach, bo builder raczej nie
0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2015 przez Ar4mel Nowicjusz (200 p.)
Podasz ten programik co każe odejść na 10 minut? Bo chciałbym zobaczyć.
komentarz 5 lipca 2015 przez niezalogowany
Hm, no czem nie :)

Ale jednak: nie wiem jakbym miał ci to wysłać (byś mi musiał e-maila podać, albo jakiś inny sposób) i jest odrobinkę niedokończony, bo mam mały problem, ale to dam ci wersję 1.0 jak coś ;) Ale wszystko działa!
komentarz 5 lipca 2015 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
Załóż sobie dropboxa :)
komentarz 6 lipca 2015 przez niezalogowany
Tak coś myślałem ;) Dobra, się zobaczy jak na razie.
komentarz 16 sierpnia 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)

@Ar4mel,
Nie żadnego dropbixa tylko githuba i naucz się posługiwać gitem. W życiu bym nie uruchomił od nikogo  pliku exe. Najlepiej mieć jest źródło i samemu sobie to skompilować.

0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2018 przez XezolPL Obywatel (1,530 p.)
Daily programmer na redicie

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 1,268 wizyt
+2 głosów
5 odpowiedzi 2,503 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 287 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...