• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję grafika do gier na urządzenia mobilne (Android)

Object Storage Arubacloud
+1 głos
530 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2015 w Ogłoszenia, zlecenia przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Cześć. Jeśli uważasz, że potrafisz zdziałać co nieco w kwestii grafiki 2D, masz odrobinę wolnego czasu i chęci, chciałbyś (tak jak ja) nadal rozwijać się w IT, proponuję ci współpracę w tworzeniu gry, bądź gier, jeśli nie będziesz miał dość!

Nic nie rozwija tak jak realizowanie wysoko poprzeczkowych celów, a to jeden z nich. Bez względu na to, czy chciałbyś sprawdzić tylko swoje umiejętności, czy może nawiązać długotrwałą współpracę, zapraszam do kontaktu. Za kod odpowiadam ja, ale jeśli ogarniasz co nieco, to każda pomoc jest mile widziana przy braindeadzie. Pierwszy projekt jest już zaczęty. Koncept jest, chociaż nadal wiele rzeczy podlega dyskusji. Strona koderska jest na początkowym poziomie, ale o nią się nie należy martwić. Grafika nieruszona.

Projekt po ukończeniu będzie opublikowany w Google Play. Chcesz współpracować? Pisz!

Pozdrawiam, Kuba.
komentarz 22 stycznia 2017 przez bk20 Użytkownik (740 p.)
Jak wrócę do domu, to zrobię jakąś grafikę i ocenisz, czy chcesz mnie do pracy. Jakbyś mógł podać jakiś temat gry, to moja grafika testowa byłaby przynajmniej na temat.
komentarz 22 stycznia 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

pytanie zadane 23 kwietnia 2015

Proszę Cię, bk20 - patrz uważnie czy Twoja odpowiedź ma jakiś sens dla autora pytania.

komentarz 22 stycznia 2017 przez bk20 Użytkownik (740 p.)
Wstęp - średnio (informuje, że nie dam rady zrobić grafiki do mojego powrotu z wyjazdu) Co do 2-giej części to ma ona sens. Tak jakbym ja poszukiwał grafika, który zrobi mi grafikę i lubi swoją pasję, ale trafiłby mi się osoba pracująca w paincie. Ja nie zaakceptowałbym takiego grafika, bo by wiele nie pomógł.
komentarz 22 stycznia 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)
Pytanie zadane zostało ponad 1.5 roku temu - o to mi chodziło. ;)
komentarz 22 stycznia 2017 przez bk20 Użytkownik (740 p.)
MaindFuck :x Ale wiesz, jak czegoś poszukuję/potrzebuję to i po latach mogę się na to natknąć i możliwe, że wtedy wszystko ruszy (projekt).

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Show Kee Nowicjusz (200 p.)
Witaj, zapewne swoją grę kierujesz w najnowsze trendy, więc myślę że ładnie będzie pasować minimalistyczny flat design, ale to już od Cb i Twojego projektu zależy. Nie jestem jakimś tam grafikiem ale Illustrator czy Photoshop codzinennie mi towarzyszą. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na priv :)
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Słuchaj, nie chciałbym być niemiły, ale zrób sobie sam :P No co to takiego, ściągnąć GIMP-a czy Inkscape'a, nie ma nic trudnego w obsłudze tych programów...
komentarz 23 kwietnia 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Nie chcę psuć dobrego konceptu i kodu marnymi grafikami, które wyjdą spod moich rąk. Jest różnica pomiędzy grafiką, a dobrą grafiką. Celuję w tę drugą.
komentarz 23 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Może i umiem coś zrobić, ale chyba bym wolał zrobić całą grę sam albo z kolegą. Sorka, szukaj dalej ;)
komentarz 23 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
W czym kodzisz te gry?
komentarz 23 kwietnia 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Java / Andengine.
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Grafiki nie robie ale jak bedziesz chcial opini o danych elementach gry czy rozgrywki to pisz ;)
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Ze mnie grafik marny, ale dam Ci poradę. Włącz gimpa, poradnik do pixel-artu, nauczysz się banalnych technik i będą efekty. Znacznie lepiej trafisz w swój gust, w każdej chwili będziesz mógł zmienić to co chcesz. Wystarczy tylko chcieć.
komentarz 23 kwietnia 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Proszę już darujcie sobie te uwagi. Nie bez powodu napisałem, że poszukuję grafika.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 432 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 141 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez JaaO Początkujący (490 p.)

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...