• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Białe tło na takich stronach jak youtube facebook

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,918 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2015 w Offtop przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)
Witam mam problem z białym tłem na youtube czy facebooku proszę o pomoc

Pozdrawiam :)

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Wyczyść ciasteczka, pamięć podręczna
komentarz 23 kwietnia 2015 przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)

Niestety nic dodam że gdy wchodze na youtube pisze mi że połączenie nie jest prywatne 

Hakerzy próbują wykraść twoje dane z google.pl (karty kredytowe hasła itp) NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez wojciech.szlosek Użytkownik (960 p.)
Może spróbuj przeskanować komputer antywirusem. Dodatkowo sprawdź czy nie masz uruchomionego żadnego dodatku w przeglądarce. Wiesz jak to sprawdzić? Jeśli nie to pisz.

Pozdrawiam!
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)
Przeskanowałem komputer nic nie wykryło
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Ale zamiast strony masz białe tło czy co ? :D Raz mi się zaczął strasznie pieprzyć internet (właśnie białe tło i wczytujaca sie w nieskonczonosc strona) myślałem że to dostawca internetu poblokował jakieś porty ale pomogł dopiero format, Windows już po prostu dobił żywota po 3 latach :P
komentarz 24 kwietnia 2015 przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)
Mam białe tło i napisy jak by strona nie wczytała css :)
Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Ja tam już dawno zamieniłem FB na to forum laugh

komentarz 24 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Pod wyrażeniem komunikowanie się kryje się bardzo dużo i nie jest to "jedyne" zastosowanie.
komentarz 24 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Okej, to powinno służyć do komunikowania się, a nie jakiegoś srajkowania, udostępniania poje.... nienormalnych zdjęć i tracenia czasu. Tu jest 100kroć lepiej, chociaż i fb i to forum mają zbliżone funkcje. Tyle, że to forum rozwija, pomaga, można poznać fajnych ludzi, ma sie jedno zdjęcie lub avatar, a nie jakieś porąbane "selfie" co 4 minuty. Owszem, też nie spędzam tutaj mało czasu, ale ma to jakiś cel :) A "lubienie", plotkowanie - nonsens :) Ja na temat portali społecznościowych mogę powiedzieć bardzo dużo. Z natury jestem pesymistycznym realistą, nawet spoko gościem do pogadania(może wam się źle ze mną gada, ale różnie to bywa), ale bardzo precyzyjnym i niewyrozumiałym, niecierpliwym i nieustannie marudnym :D Chociaż z usposobienia jestem wesoły i lubię się śmiać, to raczej taki ze mnie ponurak i jeśli chodzi o narzekanie, to mógłbym jakiegoś bloga prowadzić, gdzie narzekałbym na wszystko :D Pozdrawiam :)
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Zgadzam się z Tobą, że moda na "selfie" to z lekka idiotyzm, ale tak jak powiedziałem Facebook to tylko narzędzie za pomocą którego można wiele różnych rzeczy, na przykład rozwijać na jakichś tematycznych grupach czy czerpać pomysły z fanpage o tematyce DIY. Wystarczy tylko umiejętnie z tego korzystać.

Pozdrawiam. smiley

komentarz 25 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Również pozdrawiam, chociaż ludzie i tak nie potrafią z tego korzystać(99.99%). Zamiast tych srajpejdży, ludzie mogliby nauczyć się tworzyć niezależne strony internetowe :) Mało, że własny styl, ładniejsze, to mogą nimi zarządzać do woli :) Pozdrawiam :) A, a co do takich tematycznych grup - my tu jesteśmy taką grupą :) Pozdrawiam :)
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Wilczu Mądrala (5,190 p.)
Z tym się zgodze :)

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez marcin_kub Obywatel (1,420 p.)
Polecam zastosować adwCleaner. Wg mnie najlepszy program antywirusowy, którego nie trzeba instalować.
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Wejdź na innej przeglądarce, usuń dodatki. Powinno pomóc.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 5,985 wizyt
+3 głosów
2 odpowiedzi 322 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...