Ależ prosze bardzo:
- zły lang dla tagu html,
- <meta name="description" content="Firma zajmująca się pielęgnacją ogrodów, malowaniem różnych powieszchni, sprzątaniem oraz usługami studniarskimi. M.in. koszenie trawników, czyszczenie studni, przycinanie żywopłotów.">
- <a href="/">
Ciekawe zastosowanie, pierwszy raz się spotykam - do czego to służy?
- <h2 style="display: none">Nawigacja</h2>
Źle to ukrywasz - poczytaj Why You Shouldn’t Use the CSS display:none Declaration
- po kodzie html widzę, że było dużo stylizowania po tagach, to złe ze względu na to, aby pamiętać że strona musi być skalowalna, ale każdy jej element jest niezależny - nie możem nadać stylów już z początku stworzonemu elementowi - jest to złe,
- czy te zajęcia to nie lista rzeczy, które wykonujecie? ewentulanie artykuł podzielony na sekcje
- outline ok
- do wstawiania wektorów typu svg mamy tag svg :)
Strona główna jest całkiem ok napisana, na mikroformatach się nie znam, więc się nie wypowiedziałem. Mimo wszystko to bardzo grząski grunt i łatwo o błędy.