Witam, mam pytanie. Jak działa margin top?
Na moje rozumowanie, jeśli ustawię margin-top na 99%, to div powinien ustawić się na sam dół ekranu, ale u mnie w domu np.margin-top: 35% powoduje, że znajdzie się div na samym dole, a u kolegi margin-top:40%. Wiem, że to zależy od wielkości ekranu, ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mam tego używać, żeby robić to poprawnie i na większości monitorów element pojawiał się w tym samym miejscu?