• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Studia informatyczne w Krakowie, Tarnowie lub okolicach.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
481 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez wojciech.szlosek Użytkownik (960 p.)
edycja 19 grudnia 2016 przez Arkadiusz Waluk
JAK W TEMACIE. Proszę o podanie mi najlepszych uniwersytetów/politechnik w okolicach tych 2 miast. :D

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
wybrane 23 kwietnia 2015 przez wojciech.szlosek
 
Najlepsza
Polecam WSEI :)
Natomiast jeżeli chcesz dużo kuć ze wszystkich pokrewnych dziedziń i mieć ciężką matmę bo ją kochasz miłością platoniczną to rzecz jasna AGH :D
Polibuda, mam znajomych, wiadomo jaka jest matma stosowana, a na mechanicznym (moim byłym wydziale), sporo jest dodatkowych przedmiotów
+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Ależ płoszę! : )

http://www.wsei.edu.pl/.

Ps. Nie jestem z Krakowa i nie wiem jak tam naprawdę uczą.

 

komentarz 23 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Heh, moja na 8 :D
+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2015 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)

Autopsja i życie podpowiada mi jedynie w Krakowie WSZiB, ze względu na To, że mój szwagier kończył i teraz jest programistą PHP został inżynierem i świetnie mu idzie, dla przykładu zrobił stronę: http://kliknijmnie.16mb.com co zajęło mu aby nie skłamać, napisanie jej w PHP i HTML 4 dni. Oczywiście hobbystycznie przy kawie i zielonej herbacie ;) Później polecam naturalnie studia na politechnice Krakowskiej, ale jak na start to zapraszam do grodu Kraka.

komentarz 23 kwietnia 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Strona jest nowa? Bo widać błędów masa.
komentarz 24 kwietnia 2015 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Tak bardzo nowa i pisana, że się tak wyrażę na kolanach.
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2019 przez unikori Nowicjusz (140 p.)

Jak dla mnie najlepszym wyborem jest WSEI. Jestem absolwentem tej uczelni, poszedłem na magisterskie i nie mam problemu z odnalezieniem się z materiałem. Są na tym samym poziomie co uczelnie państwowe. Idą na rękę uczniom i to jest chyba najlepsze w tej uczelni, można dużo zyskać idąc na te studia

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 921 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 323 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 752 wizyt

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...