• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

KOD nie dziala pomimo kompilacji.

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
552 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2016 w C i C++ przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Witam. Juz wczesniej byl temat postanowilem przepisac wszystko i znowu ten sam problem. Wiem wyglada tragicznie nie edytowalem go jeszcze jezeli chodzi o czytelnosc. Na poczatku jest ok mam wybor pomiedzy fizyka matematyka i to dziala pozniej pomiedzy figurami i jak klikam na prostokat (to jest  nr 9 musialem szybko zmienic bo mialem podwojnie) to wyskakuje default w z case 1 i dopiero pozniej case 2. A jak klikam w 1 to moge tylko A i B wybrac, bo pozniej pokazuje mi B nawet jak  wybiore F. Nie wiem czemu moze mi ktos to wytlumaczyc. Wedlug dzialania switch zrobilem to ok. Klamerki sa specjalnie i break tez bo tak to tylko 1 i A dzialalo i nic wiecej.

http://wklej.org/id/2343445/
komentarz 25 kwietnia 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
Dbaj o czytelność już od pierwszej napisanej linijki kodu.
komentarz 25 kwietnia 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ok. Zaczne robic :/ pozniej chyba ciezko edytowac.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Wróć do lekcji na temat switcha, bo to co tu widzę kole w oczy.
Pisalem przeciez ze klamerki sa specjalnie break extra tez bo inaczej to tylko wybor matematyka fizyka i w matematyce pole powierzchni dzialalo. Nie doszedlem do tej lekcji. Robie tez bez filmow
komentarz 25 kwietnia 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
  • To taka mała rada. Nie próbuj nic wciskać samemu sobie na siłę bez jakichkolwiek podstaw na ten temat. Niepotrzebnie utrwalasz tylko błędy. Obejrzyj na spokojnie film na temat switcha i znajdziesz wszystkie błędy mgnieniu oka :)

• Poza tym dlaczego piszesz że te klamerki są specjalnie, a potem że pomocy nie działa. Nie działa bo wszystko jest strasznie pomieszane. 
Przeczytaj opis bez klamerek dzialala tylko 1 matematyka pole powierzchni dzieki klamerka zadzialal nagle owod dlatego probowalem dac dalej. Ok obejrze poprawie. Dziekuje
0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

1. Gdzie int main, oraz using namespace std?

2. Weź trochę poczytaj o switchach, bo to Ci nie ma prawa działać

Jest tylko chodzilo mi o ten wycinek. Tak wiem juz mam lekcje przed soba w pdf i inny kurs jeszcze gdzie dokladnie jest opisane

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 284 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2016 w JavaScript przez niezalogowany
0 głosów
3 odpowiedzi 164 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2015 w C i C++ przez Juliko Początkujący (280 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 3,372 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2016 w C i C++ przez Julenissen Początkujący (270 p.)

92,698 zapytań

141,611 odpowiedzi

320,122 komentarzy

62,057 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...