• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przy podłączeniu ładowarki do laptopa wyskakuje błąd

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,052 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)

Hej :) Mam pewien problem. Otóż gdy podłączam swojego laptopa (acer aspire e 15) do ładowania wyskakuje mi następujący bład:

Co się dzieje ? jak temu zaradzić??

Dzięki z góry za pomoc :D

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Ale mam rozumieć że laptop ładuje się?
komentarz 24 kwietnia 2016 przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)
Tak tak. Laptop się ładuje ale ciągle wyskakuje ten błąd.. nie wiem co się dzieje ..
komentarz 24 kwietnia 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Jeżeli ten błąd nie powoduje nic w działaniu laptopa to po prostu zignorowałbym to.
komentarz 25 kwietnia 2016 przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)
Ym... myślałam że da się to jakoś obejść bo jest to dla mnie dziwne.. nie powinno być żadnego błędu bo laptop nie ma  nawet roku..
komentarz 6 maja 2016 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
Niesamowicie błyskotliwa odpowiedz kolegi :/

Za mały ten zrzut ..
komentarz 6 maja 2016 przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)

Przepraszam. Już poprawiam :) Może Pan coś poradzi...

komentarz 7 maja 2016 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
napisz nazwę tego pliku
komentarz 7 maja 2016 przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)
CraterGruesomeness.dll
komentarz 7 maja 2016 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
Niestety nic o tym pliku w google, trzeba jakimiś narzędziami sprawdzić do jakiego programu należy
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Jeśli nie otrzymasz konkretnej odpowiedzi na ten problem, to ja proponuję abyś założyła temat tutaj:

http://www.fixitpc.pl/forum/38-dzia%C5%82-pomocy-dora%C5%BAnej/

Podejrzewam, że złapałaś jakiegoś wirusa, a to forum jest bardziej nastawione na rozwiązywanie problemów natury programistycznej, aniżeli tych związanych z wirusami i całą ich otoczką.
komentarz 8 maja 2016 przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)
Dzięki.

Chyba będę musiała bo z linku który podał kolega niżej nic nie rozumiem nawet po przetłumaczeniu :D Łysa jestem w tych sprawach ;D
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2016 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)

Wpisałem nazwę tego pliku,znalazłem to,przetłumacz proszę cały artykuł.Myślę że to pomoże.Powodzenia.

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-performance/gabgruesome-has-anyone-heard-of-a-module/0bb11d6e-6d8d-435e-b2e1-7d61304d6e3b

...."First, download, install, update, and run full scans with both of these free scanning tools: MalwareBytes AntiMalware
SUPERAntiSpyware

Don't run the scans simultaneously.  They may take a while, so start one up and then go do a non-computer chore for a while.

komentarz 8 maja 2016 przez Joanna Bołdysz Nowicjusz (140 p.)
Bardzo dziękuję!! SPrawdzę :D Dziękuję!!!!!
–1 głos
odpowiedź 13 listopada 2016 przez PAN SOLIDER Nowicjusz (140 p.)
MAM TEN SAM PROBLEM JAK MASZ SYSTEM
komentarz 13 listopada 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)
Stary nawet masz nick z dużych hahaah :D Coś mi się wydaje że państwo nad nami już sobie poradziło z problemem. Mam tylko cichą nadzieję że potrafisz czytać.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 409 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 875 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 947 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...