• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak mogę jeszcze trenować?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
227 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2016 w C i C++ przez destropowea Nowicjusz (120 p.)
Witam serdecznie, to mój pierwszy post tutaj.

Przejdę od razu do tego o co mi chodzi, cóż więc ostatnio zacząłem coś próbować programować w c++ zgodnie z poradnikami Pana Mirosława. Bez problemowo doszedłem do odcinka 7, gdzie pojawił się problem z opcją getline - problem w tym, że kompletnie jej nie rozumiem. Do przodu z poradnikami nie chcę iść, wydaje mi się, że jestem zbyt bardzo "do tyłu". Jakieś porady co mógłbym jeszcze przećwiczyć? Abo to wszystko szło płynniej i bym więcej rozumiał? Umieszczam tutaj niżej kod którym się bawiłem przez chwilę dzisiaj, zdaję sobie sprawę, że mój kod mógłby zostać napisany zapewne 2 razy krócej, ale sami oceńcie i dajcie mi znać!

Z góry dziękuję!

 

http://wklej.org/id/2333623/

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Na samym początku dam ci jedną radę. Usuń to goto w cholerę i za wszelką cenę próbuj zamienić to jakąś pętlą, szczególnie że jest to nieskomplikowany kod :)
1
komentarz 23 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

albo switchem laugh

komentarz 23 kwietnia 2016 przez destropowea Nowicjusz (120 p.)
Uwierz mi, że próbowałem ale właśnie mi to nie wychodzi.

Czemu mam nie używać goto:P?
2
komentarz 23 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Powiedz, albo podeślij mi kod w którym będzie goto (kod w C++ a nie w batchu :P )
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2016 przez PanZWarzywniaka Nowicjusz (210 p.)
Tak tylko mówie że pole kwadratu to nie jest bok*2 tylko bot^2. ;)
komentarz 23 kwietnia 2016 przez PanZWarzywniaka Nowicjusz (210 p.)
bok*
komentarz 23 kwietnia 2016 przez destropowea Nowicjusz (120 p.)
Gafa :D haha

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 404 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2017 w JavaScript przez trutrutu Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 135 wizyt
+3 głosów
9 odpowiedzi 3,694 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...