• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

baza danych w Java/Intellij

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
592 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2016 w Java przez Wilier Bywalec (2,570 p.)
Hej,

Moja mama, która w pewnym sensie zarządza około 30 osobami prosiła mnie żebym napisał jej program, który ułatwiłby jej pracę w paru kwestiach. Na studiach robię program, który ma zarządzać jakimś obiektem, w którym organizowane są różne wydarzenia. Projekt piszę w C# i korzystam z wbudowanej w Visuala bazy danych SQL. Wszystko jest naprawdę mega łatwe i nie wymaga żadnych konfiguracji. Program dla mamy w C# zrobiłbym bez problemu ale uczę się teraz więcej Javy i stwierdziłem, że fajnie byłoby zrobić coś takiego właśnie w tym języku. No i pytanie do Was. Czy w Intellji jest coś podobnego jak w Visualu? Jak najprościej zrobić lokalną bazę danych pisząc w Javie?

pozdrawiam

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
wybrane 24 kwietnia 2016 przez Wilier
 
Najlepsza
Poczytaj o SQLite chyba najodpowiedniejsze do tego zadania.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez Wilier Bywalec (2,570 p.)
dzięki kolego, o to właśnie mi chodziło

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 470 wizyt
pytanie zadane 25 września 2015 w Java przez Waszek Gaduła (4,130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 300 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2018 w Java przez barteku12 Obywatel (1,340 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 542 wizyt
pytanie zadane 24 września 2016 w Java przez timati Bywalec (2,060 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...