• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Unity 3d - moja gra survival

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
595 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez Mateusz Kuliś Początkujący (290 p.)
Witam otóż od pewnego czasu zajmuję się pewnym projektem w unity 3d, jest to klasyczny survival - zbieranie, budowanie, dbanie o statystyki(głód, pragnienie itp), itd, i chciałbym zareklamować tutaj właśnie ten projekt, zapraszam wszystkich do oceniania, oraz podpowiadania czego brakuje itp., proszę lekko przymknąć oko na grafikę oraz optymalizację ponieważ nad nimi pracuję :)

LINK:

https://www.youtube.com/watch?v=r2tpBm8Aw_8
komentarz 21 kwietnia 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
6:58 - to ognisko płonie dość... dziwnie XD
komentarz 22 kwietnia 2016 przez Mateusz Kuliś Początkujący (290 p.)
możliwe nie miałem innego efektu :D
komentarz 22 kwietnia 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Chodziło mi o umiejscowienie emitera particli :D Ogólnie z reguły pali się dół patyków a nie sam szczyt stosu :P
komentarz 22 kwietnia 2016 przez Mateusz Kuliś Początkujący (290 p.)
dobra już dobra
komentarz 22 kwietnia 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
XDDDD

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Bardzo fajne, widać podobieństwo do The Forest ale jak na gierkę tworzoną samemu to bardzo spoko ;)
komentarz 21 kwietnia 2016 przez Mateusz Kuliś Początkujący (290 p.)
dzięki, bym się bardziej postarał ale z czasem krucho :/
0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016 przez niezalogowany

To autorski projekt? Bo wydaje mi się, że gdzieś już coś podobnego widziałem.

@EDIT
O, tutaj to widziałem.

komentarz 22 kwietnia 2016 przez Mateusz Kuliś Początkujący (290 p.)
stosowałem tam zupełnie inne skrypty, jedyne podobieństwo widzę w paskach życia itp. ale ja zrobiłem na UI slider'ach, a on chyba przez GUI, wszystkie skrypty sam pisałem, nie ma tam nic ściągniętego z tego (nawet jak chcesz mogę dać ci link do moich skryptów :p )

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 897 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Nasze projekty przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 415 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 343 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2016 w C# przez natrov Gaduła (3,970 p.)

92,550 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...