• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy jest sens używać spotify w wersji free?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
2,566 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2016 w Grafika i multimedia przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
Czy lepiej kupić premium?

Bo nie wiem czy warto tworzyć konto by mieć wersję free.

Podobno w wersji free można tylko 2,5 godzin muzyki w tygodniu słuchać to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
komentarz 27 listopada 2018 przez niezalogowany
ktoś odkopał skamieline
komentarz 27 listopada 2018 przez niezalogowany
ktoś odkopał skamieline

9 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Na darmowym koncie tylko od czasu do czasu puszczają reklamę i tyle. Po za tym nie można słuchać offline i chyba nie działa w wersjach mobilnych. Po za tym ja korzystam z wersji free ale w web playerze, bo klient na linucha coś u mnie nie chce działać i zauważyłem, że reklam podczas słuchania w nim nie ma wcale. Chyba, że ja nie zauważyłem, że coś tam jest reklamą. Jeżeli byłby jakiś taki limit to po 8h w pracy na pewno byłby wyczerpany.

Swoją drogą dziwne pytanie, konto free jest po to, aby zobaczyć co w trawie piszczy i zamiast zastanawiać to mogłeś je dawno założyć.
komentarz 20 kwietnia 2016 przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)

Tak tylko nie lubię zakładać kont bo po co podawać swoje dane na lewo i prawo?

jak już zakładać to tam gdzie na pewno się będzie korzystać.

komentarz 20 kwietnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Wersja mobilna działa, sam używam. Soptify zakupiłem głównie dla słuchania offline, podczas jazdy s-bahnem, ale to inna historia. :3
komentarz 24 kwietnia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Serio, to już wpisanie fałszywego imienia i nazwiska jest takim problemem? Ja zawsze wpisuję albo nick albo Jan Kowalski, gdy wiem, że te dane nie są istotne.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Do mnie, czy koło mnie?
komentarz 24 kwietnia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
koło
1
komentarz 24 kwietnia 2016 przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
edycja 25 kwietnia 2016 przez Drago Verde

 

"Serio, to już wpisanie fałszywego imienia i nazwiska jest takim problemem? Ja zawsze wpisuję albo nick albo Jan Kowalski, gdy wiem, że te dane nie są istotne."

https://www.spotify.com/pl/legal/end-user-agreement/

"...Deklarujesz również, że wszelkie informacje związane z rejestracją, które przekazujesz Spotify, są prawdziwe, dokładne i kompletne oraz zobowiązujesz się zadbać o to, aby zawsze takie były."

Podawanie nie prawdziwych informacji jest niezgodne z ich regulaminem

komentarz 26 kwietnia 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
edycja 26 kwietnia 2016 przez HaKIM

Gościu ciebie [***ktoś stuknął w łeb czy z kombajnem się uderzyłeś***]

"...Deklarujesz również, że wszelkie informacje związane z rejestracją, które przekazujesz Spotify, są prawdziwe, dokładne i kompletne oraz zobowiązujesz się zadbać o to, aby zawsze takie były."

Podawanie nie prawdziwych informacji jest niezgodne z ich regulaminem

No i ? Jak nie podasz prawdziwych informacji to co ? Wpadną przez okno anty teroryści czy co ?

 

Tak tylko nie lubię zakładać kont bo po co podawać swoje dane na lewo i prawo?

Dla ciebie to jakiś problem by założyć e-maila na jakiejś badziewnej poczcie i żeby wszystkie linki szły na nią ? 

- - - - -

Co do pierwszej linijki, nie używamy takiego słownictwa na owym forum.

Miłego wieczoru. :)

+3 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)

Podobno w wersji free można tylko 2,5 godzin muzyki w tygodniu słuchać to prawda?

Tak - prawdą to było jakieś 3 lata temu ;). Teraz nie ma limitów. Spotify polecam, chyba że lubisz wersje koncertowe np.: polskich zespołów - jest całkiem trudno o niektóre kawałki. Używam od sierpnia 2013 i nie narzekam.

+2 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2016 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
W wersji przeglądarkowej darmowe Spotify jak najbardziej polecam, natomiast jeżeli chcesz na swój smartfon to polecam darmowe Premium na 30 dni aby przekonać się jak to wygląda.
+2 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2016 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
Według mnie warto założyć konto premium. Szczególnie jeśli dużo korzystasz z aplikacji mobilnej, która w wersji free ma większe ograniczenia niż ta na komputer.

20 zł miesięcznie to nie jest jakoś strasznie dużo.
1
komentarz 24 kwietnia 2016 przez xR Mądrala (6,260 p.)
a youtube converter nie lepszy? :)
1
komentarz 24 kwietnia 2016 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
Nie, nie lepszy.
komentarz 24 kwietnia 2016 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Kwestia gustu ;)
komentarz 26 kwietnia 2016 przez co0lster Początkujący (420 p.)
Jakość muzyki z YT nie jest najwyższych lotów delikatnie mówiąc
komentarz 26 kwietnia 2016 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Akurat zależy od strony z jakiej korzystasz, istnieją takie które dają bardzo wysoką jakość ;)
komentarz 27 kwietnia 2016 przez co0lster Początkujący (420 p.)
Co masz na myśli? YouTube sam przetwarza wideo i audio po swojemu i na tym poziomie są straty.
+1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2016 przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)

Ja jeszcze mam pytanie odnośnie regulaminu spotify: https://www.spotify.com/pl/legal/end-user-agreement/

Ponieważ ktoś zaproponował mi tu wpisanie byle jakich informacji.

Niby wszystko fajne ale w regulaminie czytamy że:

...Deklarujesz również, że wszelkie informacje związane z rejestracją, które przekazujesz Spotify, są prawdziwe, dokładne i kompletne oraz zobowiązujesz się zadbać o to, aby zawsze takie były.

Więc czy jak podam byle jakie informacje to nie będę mieć jakiś problemów?

1
komentarz 25 kwietnia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Myślę, że FBI może zapukać do drzwi o każdej porze dnia i nocy jeśli zrobisz literówkę w imieniu.
komentarz 25 kwietnia 2016 przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
Wiesz... ja od czasu afery z pobieraczkiem czytam uważnie każdy regulamin w internecie.

Bo nie chcę potem dostawać wezwań do sądu.
1
komentarz 25 kwietnia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Spotify to marka, a nie jakaś szemrana strona.
komentarz 25 kwietnia 2016 przez Maciek Gamrot Bywalec (2,830 p.)
Nie masz się o co martwić o ile nie zwrócisz na siebie uwagi np. pisząc jakieś bezsensowne imię, a i raczej nawet wtedy tego nie zauważą.
+1 głos
odpowiedź 26 kwietnia 2016 przez co0lster Początkujący (420 p.)
Korzystałem w wersji free i było ok, ale gdy dostajesz premium to nieba, a ziemia dosłownie :)
+1 głos
odpowiedź 28 kwietnia 2016 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
edycja 28 kwietnia 2016 przez TenTakiTam
Jeżeli masz numer w Play to polecam korzystać z TIDALA premium 2 lata za darmo
komentarz 28 kwietnia 2016 przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
Ale to dotyczy chyba tylko abonamentu?

czy się mylę?
komentarz 29 kwietnia 2016 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)

Nie mylisz się, ale znalazłem coś takiego

0 głosów
odpowiedź 10 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Tak jak najbardziej!
0 głosów
odpowiedź 27 listopada 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Tu masz odpowiedzi na swoje pytania: https://www.spotify.com/pl/free/

Jeśli chodzi o to, czy warto kupować wersje premium to odpowiadam: Tak warto!

Nie dość, że słuchasz muzyki bez ograniczeń + w najwyższej możliwej jakości to dodatkowo wspierasz artystów. A te 20zł/msc to nie wygórowana cena, jak na oferowane możliwości. Dodatkowo w spotify family wychodzi po 5zł na osobę, jeśli ma się całą rodzinkę.

Serio nie zrozumiem 'żydzenia' tych kilkudziesięciu złotych, jeśli się z czegoś korzysta i to coś przynosi wymierne korzyści.
komentarz 27 listopada 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Cholera.. dałem się nabrać na 2 roczny odkop i to przez bota... Niemniej może odpowiedź komuś się przyda.
komentarz 27 listopada 2018 przez niezalogowany
ja też się dałem nabrać i dorzuciłem komentarze myśląc, że to nowe...

Podobne pytania

+1 głos
6 odpowiedzi 359 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
0 głosów
4 odpowiedzi 2,905 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 229 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2017 w PHP przez TMMT Użytkownik (870 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...