• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana koloru znaku w C++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
533 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2016 w C i C++ przez Regolin542 Użytkownik (990 p.)
Witam. Chciałbym się zapytać jak zmienić kolor znaku w c++ na np. brązowy w typie char . Liczę na szybką odpowiedź.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Gdzie Ty chcesz zmienić ten kolor znaku? W edytorze kodu? W programie, który tworzysz? Jeśli to drugie, to jakiej biblioteki używasz? A może chodzi Ci o konsolę? Jaki system operacyjny?
komentarz 16 kwietnia 2016 przez Regolin542 Użytkownik (990 p.)
Chodzi mi o zmiane koloru w konsoli na code::blocks
komentarz 16 kwietnia 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Jeśli Linux - to zainteresuj się biblioteką ncurses. Jeśli Windows, możesz skorzystać z dedykowanych funkcji WinAPI - wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "winapi kolory konsola" i znajdziesz, czego Ci potrzeba. ;)
–2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez Shuhari Bywalec (2,060 p.)

Liczę na szybką odpowiedź.

Google nie gryzie.  

komentarz 18 kwietnia 2016 przez Shuhari Bywalec (2,060 p.)
Hehe nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale te minusy na tym forum są przerażające. Gdziekolwiek indziej na normalnym forum za taką odpowiedź nie dostał bym 3 minusów, tylko 3 plusy porównując tu 4programmers.
komentarz 18 kwietnia 2016 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
edycja 18 kwietnia 2016 przez Sedi
A czym tu się przejmować ? Minusami ? Przecież to ilość osób, które popierają Twoje zdanie. Jeśli 100 milionów ludzi będzie twierdziło, że Ziemia jest płaska, ona nadal będzie okrągła. Jeżeli jesteś na tym forum z innego powodu, niż poszerzanie wiedzy, usuń konto. To nie ma sensu.Jak ze studiami ;]

A co do stwierdzenia, że " Google nie gryzie"... to zamiast tak mówić, może dałbyś konkretny link do strony ? Może być tak, że na pierwszych dwóch stronach będą przestarzałe techniki. Osoba wejdzie i będzie szczęśliwa i głupia używając starych praktyk. Lepiej podlinkować konkretną stronę, niż napisać Google nie gryzie ;]
komentarz 18 kwietnia 2016 przez Shuhari Bywalec (2,060 p.)
Ja się tym kompletnie nie przejmuje, nie zbieram plusów, te całe rankingi mam gdzieś. Nie o to mi chodzi.

Moja odpowiedź "Google nie gryzie" była nie w nawiązaniu do samego pytania, bo od tego jest forum, ale od stwierdzenia "Liczę na szybką pomoc". Autor bez problemu znalazłby odpowiedź w Google szybciej niż zajęło założenie tego tematu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 766 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2023 w HTML i CSS przez zbiku25 Bywalec (2,940 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 134 wizyt
pytanie zadane 4 września 2019 w Android, Swift, Symbian przez AdamMaichrzik Nowicjusz (120 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...