• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z reklamą na Facebook'u

Object Storage Arubacloud
0 głosów
218 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cześć, mam problem z reklamą na fb.

Chciałbym doładować konto reklamowe na Facebook'u, ale nie mogę, ponieważ strona się ścina podczas próby wykonania przelewu. Dokładnie na tym momencie:

Pisałem do nich już 3 razy. Nic z tym nie zrobili, nawet nie odpisali na moje zgłoszenia :( 

Wicie co mogę zrobić, aby zasilić konto reklamowe na fb? Inne metody płatności również nie działają. 

Mieliście kiedyś podobny problem? 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Próbowałeś na innej przeglądarce? Masz odpalone dodatki w stylu Adblocka?
komentarz 15 kwietnia 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Tak próbowałeś na innej przeglądarce, również próbowałem na koncie kolegi i na innym komputerze nic nie pomogło crying

Nie mam Adblocka.

Wszystko działało dobrze i nagle się popsuło cryingcrying

komentarz 15 kwietnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Nie dostałeś żadnych maili od facebooka w stylu "twoje konto jest podejrzane" itp? Próbowałeś to robić poprzez nowo założone konto, które ma prawa do wykonywania takich czynności?
komentarz 15 kwietnia 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Tak próbowałem, ale nic nie pomogło :(
komentarz 15 kwietnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Ja bym odczekał tydzień lub dwa, reklama może poczekać. Jeżeli nadal będzie to samo, nie sądzę aby to była wina ze strony Facebooka - może ostatnio podejmowałeś jakieś dziwne akcje na koncie, przez co masz zablokowany dostęp do tych funkcji.
komentarz 15 kwietnia 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Czekam już ponad tydzień. Teraz usunąłem konto reklamowe i założę nowe (może się naprawi).

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 626 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2016 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 218 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2016 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 469 wizyt
pytanie zadane 13 września 2017 w Offtop przez d4w1dk Nowicjusz (120 p.)

92,549 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,517 komentarzy

61,933 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...