• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie znacie niezniszczalne słuchawki, potrzebna mi ta wiedza

Object Storage Arubacloud
+1 głos
2,062 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez zabpiotrek127 Początkujący (410 p.)
Sprawa jest taka - cholera mnie wzieła, gdy 3 headset w ciągu 4 lat poszedł się walić przez minijacka. Tym razem odszedł ode mnie Razer Kraken Neon. Nie mam zamiaru tracić kolejnych paruset złotych tylko po to, by jakiś głupi kabel wszystko zepsuł. Zaczeło się od przerywania dźwięku w jednej słuchawce i dźwięk w niej był słabszy, a 2 dni potem dźwięk jest tylko w jednej. Prosze podzielcie się wiedzą o słuchawkach do 150zł, które będą poręczne, kanałowe, lub headset i minijack nie obrazi się po paru miesiącach.

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Używam Superlux HD 668b i jest tutaj wymienny kabel. W zestawie jest jeden dwu-trzy metrowy i jeden dwu metrowy, polecam ;-) Gdy kabel się zepsuje (jest dosyć ciężko o to) to można kupić spokojnie gdzieś w internecie po niskiej cenie.
+2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez Dominik Lange Obywatel (1,700 p.)
Jakieś z wymiennym kablem, albo po prostu naucz się używać lutownicy, wtedy jeśli popsują ci się słuchawki, kupisz wtyczkę mini jack za 1,50zł (albo za 7zł od firmy Neutrik, jeśli zależy ci na jakości wykonania i takich tam) i możesz ją najzwyczajniej w świecie wymienić, zajmie to kilka minut, a na youtube masz masę poradników jak to zrobić :).
komentarz 15 kwietnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)

Do lutowania końcówek tych przewodów z nową wtyczką trzeba mieć cierpliwość nawet wtedy jeśli potrafi się lutować winkPozdrawiam.

komentarz 15 kwietnia 2016 przez Dominik Lange Obywatel (1,700 p.)
Cóż, cierpliwość jest cnotą :P. Czasem może nie wychodzić, ale nadal opłaca się to o wiele bardziej od wymieniania słuchawek.
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2016 przez niezalogowany
a ja polecam zwykłe tanie słuchawki za 50 zł z wymiennym kablem (obustronnym MJ). Po paru miesiącach ewentualnie wymiana kabla za 5 zł. Nie podałem modelu bo głównie takie są chińskie gdzie zbyt dużo tych marek bym sam pamiętał.
+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Używam Superlux HD 681 EVO. Generalnie polecam Superlux; Tanio i bardzo dobrze.

Kabel jest odczepiany, więc jak się zepsuje to można dokupić.
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2016 przez zabpiotrek127 Początkujący (410 p.)
Dzieki wielkie za pomoc. Krakeny wydały ostatnie tchnienie 2 dni temu i zdecydowałem się na Superlux HD 681EVO.
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Sennheiser HD 380 - działają od jakiś 5 - 6 lat, mają wymienny kabel i dobry dźwięk - w przeliczeniu na lata użytkowania opłacają się bardziej od tanich modeli.
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2016 przez Bielson Użytkownik (540 p.)
przez 4 lata miałem AKG K518DJ i tylko sztuczna skóra poszła na wymiane (koszt 10zł na aliexpress )

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 119 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 348 wizyt
+1 głos
6 odpowiedzi 871 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Forester Użytkownik (560 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,623 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...