• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wyszukiwanie w Google

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
328 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez krispello Obywatel (1,440 p.)
zamknięte 28 kwietnia 2016 przez krispello
Witam. Posiadam od jakiegoś czasu problem,który pojawił się z dnia na dzień i nie wiem czym może to być spowodowane. A mianowicie problem leży wyszukiwarce wyników w google.pl. Jeśli wpisze w odpowiednie pole wynik,który mnie interesuje i wcisnę przycisk "Szukaj w Google" przekierowuje do listy wyników, lecz w wersji angielskiej oraz wylogowuje z konta Google. Gdy przejdę na zakładkę Grafika, Wiadomości, Filmy itd problem ustępuję zaś na zakładce Wszystko znów się pojawia. Po lewej stronie pojawia się "stare" logo Google. Dodam że problem występuje w każdej przeglądarce i nie posiadam zbędnych dodatków. Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem proszę o pomoc.

Poniżej screen: https://zapodaj.net/f0be69f687e0f.png.html
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany
komentarz 23 kwietnia 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Jak ci się nie uda tego naprawić to używaj wyszukiwarki: https://duckduckgo.com/

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

A wchodzisz na google.com czy google.pl?

komentarz 14 kwietnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Obydwoma sposobami.
0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2016 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
Możliwe, że to nie pomoże, ale kto nie próbuje nigdy nie dojdzie to celu. Wciśnij kółko po prawej, przejdź w Language. Stamtąd wybierz Polish i naciśnij save. Daj znać, czy działa.
komentarz 14 kwietnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Niestety próbowałem w ustawieniach języka i nic nie pomogło. O dziwo w ustawieniach wyszukiwania nie ma nic co mogłoby naprawić ten błąd. Wydaje mi się, że problem może pochodzić z samego komputera.
komentarz 14 kwietnia 2016 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
Druga myśl, która mi przychodzi, to jakiś wirus. Ściągnij adwcleaner, szybki skan i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Jeśli to nie pomoże, trzeba będzie sprawdzać, czy na innych przeglądarkach jest tak samo :)
komentarz 14 kwietnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Przed chwilą zeskanowałem komputer - brak wirusów. Na innych przeglądarkach ten sam problem również występuje. ;/
komentarz 14 kwietnia 2016 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
Hmm, czyli wyczyszczenie cookies mało by tu pomogło... Chociaż spróbować zawsze możesz.
komentarz 14 kwietnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Tak, z tym też próbowałem. ;/
komentarz 14 kwietnia 2016 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
Problem występuje tylko w google ? Czy np. w bingu, czy jakimś duckduckgo masz wersję angielską ?
komentarz 14 kwietnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Tylko wyszukiwarka Google. Pozostałe działają prawidłowo.
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Witam.Byłby ktoś w stanie pomóc?
komentarz 23 kwietnia 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Hmm. sprawdz czy nie masz wlaczonego automatycznego tlumaczenia
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)
  1. Wyloguj się z konta
  2. Wyczyść ciasteczka/zrób twardy reset
  3. Jaka to w ogóle przeglądarka?
komentarz 23 kwietnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Na każdej przeglądarce występuje ten problem. Co do punktu 1,2 już próbowałem i nic nie pomaga.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 203 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2020 w Offtop przez PanJan3214 Użytkownik (560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2020 w Offtop przez Mirek Błażejewski Początkujący (280 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 145 wizyt
pytanie zadane 14 października 2019 w Sieci komputerowe, internet przez toja123321 Nowicjusz (220 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...