• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Usunięte pliki z laptopa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
290 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Everviv Użytkownik (700 p.)
Witam,

Zainstalowałam wersję 30-dniową Office'u 365 (na windowsa 10), zrobiłam ważną dla mnie prezentacje i zapisałam ją w 2 miejscach, po włączeniu laptopa całkowicie zniknęły. Czy moge w jakis sposób je odzyskać? Czy ktokolwiek spotkał sie z podobnym problemem? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 kwietnia 2016 przez PawełN Mądrala (5,340 p.)
Na przyszłość polecam program Recuva do odzyskiwania usuniętych plików. Kluczową kwestią jest czas, pliki da się odzyskać tylko jeśli coś innego ich nie nadpisało.
komentarz 12 kwietnia 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
Dziekuje bardzo :)
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
1. W temacie masz "Usunięte", czyli co? Sama je usunęłaś?

2. Spróbuj znaleźć ten plik przy użyciu funkcji wyszukaj

3. W MS Office, chyba powinny być pliki ostatnio otwarte, i też powinny być tam też twoje pliki

 

Pozdrawiam!
komentarz 12 kwietnia 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
Dzięki za odpowiedz,

usunięte czyli no, same sie usuneły, właczyłam lapa i niema nigdzie czyli ani wyszukaj nie pomogło ani ostatnio otwarte ale i tak dzieki za pomoc :)
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Sprawdzałaś czy nie masz może wirusów w komputerze ?
komentarz 12 kwietnia 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
Dzięki :), w sumie to była tylko prezentacja, dobrze, ze nie odinstalował mi android studio :P
2
komentarz 14 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Mi po aktualizacji kiedyś stwierdzili że mam piracki system i wręcz na siłe próbowali mi zainstalować 10. System mam oryginalny wcześniej 3 lata używany i było ok a po wprowadzeniu 10 nagle nie ok... Zablokowali mi cały dostęp do kompa. Nieźle się z tym nawalczyłam żeby to odkręcić...
komentarz 14 kwietnia 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
Same problemy z nowymi windowsami, chyba wroce do xp ;)
komentarz 14 kwietnia 2016 przez niezalogowany
XP - to też Windows w dodatku bez wsparcia i wiele programów już może na nim nie działać.

Poza tym obsługuje tylko chyba do 3 giga Ramu :/
komentarz 15 kwietnia 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
Tzn napisalam xp bo nie bylo z nim duzo problemow :)
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Samo się skasowało? To bardzo dziwna sprawa, przeszukaj cały komputer wyszukiwarką może zapisało się gdzieś indziej niż myślisz, ja już nie takie cuda odwalałem i z fizycznymi rzeczami i z plikami ;)
komentarz 12 kwietnia 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
Tak to BARDZO dziwna sprawa, jeszcze mi sie to nigdy nie zdarzyło, przeszukałam no i nic nie znalazłam :/
–1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2016 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
Trzeba było zapisywać w folderze DropBoxa lub GoogleDrive to byś przywrócił je nawet po usunięciu
komentarz 13 kwietnia 2016 przez Everviv Użytkownik (700 p.)
przywróciła*;  tak wiem, mój błąd

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2016 w HTML i CSS przez Chisorq Obywatel (1,680 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 256 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 126 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez judixon Nowicjusz (120 p.)

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,599 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...