Witam serdecznie. Zastanawiam się nad tematem plików coockie. W zasadzie każda strona internetowa taką informację musi posiadać. Interesuje mnie forma takiej informacji. W zasadzie wszystkie strony mają dodatkowy div z informacją o coockie, którego można zamknąć. Na jednej stronie widziałem "Strona wykorzystuje pliki coockie" dodane poprostu w stopce. Jak to jest? Do tego różne strony mają mniej lub bardziej rozbudowaną informacje oraz osobną stronę z polityką coockie. Jak prawidłowo powinna wyglądać taka informacja o coockie? Pozdrawiam Ps. Jeśli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.