Witam doszedłem do 7 odcinku obiektowego c++ i próbuje złożyć aplikacje jak w odcinku tyle że w Xcode 6
całkowicie nie umiem tego zrobić np przypisać akcji np dla guzika
Jakieś szybkie porady? abym mógł dalej uczyć się tego cudnego języka
Obejrzyj odcinki o Builderze "na sucho" lub w ogóle go pomiń. Zrobić to samo w VCL i w Xcode to są 2 różne rzeczy, a odcinki 7-10 skupiają się na komponentach biblioteki VCL. Najlepiej do okienek ucz się Qt, on jest multiplatformowy.
93,741 zapytań
142,677 odpowiedzi
323,294 komentarzy
63,324 pasjonatów
Motyw:
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡
Oto polecana książka warta uwagi.Pełną listę książek znajdziesz tutaj
Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.