• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Haslo do programu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
152 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2016 w C i C++ przez T.Żurawski Początkujący (290 p.)
Witam,

Pisze program ktory ma pomoc mi w pracy inzynierskiej i nie chce zeby wpadl w niepowolane rece. Chcial bym dodac haslo na poczatku programu, ktore przy wprowadzaniu bylo by wygwiazdkowane. Probowalem poszukac info w sieci, znalazlem kilka podpowidzi takich jak uzywanie getchar () do pobierania w petli hasla (nie wyswietla wpisywanych znakow) i uzywcia algorytmow typu md5, SHA-2. Czy mogl by mi ktos podpowiedziec jak stworzyc te petle oraz jak dodac do code bloks biblioteki z tymi algorytmami?

Ps. Pisze z tableta dlatego nie ma polskichznakow.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2016 przez niezalogowany
komentarz 10 kwietnia 2016 przez T.Żurawski Początkujący (290 p.)
Widzialem juzten temat, ale korzysta z nieznanej mi biblioteki c i nie szyfruje hasla.
komentarz 10 kwietnia 2016 przez T.Żurawski Początkujący (290 p.)
Wdzieki, to jeszcze jak by mi ktos wytlumaczyl jak wgrac do cb biblioteki ktore zaszyfruja haslo.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 326 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2019 w Java przez Adam Polak Początkujący (430 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 312 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Myspys Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 250 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2020 w C i C++ przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...