• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zakup drukarki laserowej - 300-350zł

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
409 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Feroxon Obywatel (1,100 p.)

Witam. Rozglądam się za drukarką laserową w kwocie 300-350zł. Czy w tej kwocie da się zmieścić duplex, rozdzielczość 1200x1200dpi i podajnik papieru (taki wewnątrz drukarki)? Nie proszę nikogo o szukanie mi drukarki, nawet w Biblii jest napisane "Kto nie pracuje ten niech nie je"(2 Tesaloniczan 3:10). Szukam tylko na na jakich maszynkach wy drukujecie i co polecacie ;) Oczywiście opinie osób z forum są dla mnie cenniejsze niż takie z popularnych porównywarek cen ;) Ja znalazłem coś takiego Brother HL-L2300D, może ktoś ma? :D

Pozdrawiam serdecznie :)

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Posiadam drukarkę Brother DCP-J525W. Jest to drukarka atramentowa, ale firmę tą mogę Ci polecić :) Drukarka pracuje już 5 lat prawie codziennie i jedyne konfiguracje (pomijając wstępną) to czyszczenie tuszu i konfiguracja sieci po zmianie routera. Jestem z niej dumny :)

Pozdrawiam!
komentarz 9 października 2017 przez szczpn33 Nowicjusz (100 p.)

Jak to wygląda z zamiennikami do Brothera? Zastanawiam się jakościowo jak to wypadnie https://tonery.rdstudio.pl/toner-brother-dcp-7055-p-372.html

0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Tu są moim zdaniem bardzo ciekawe propozycje:

http://www.komputronik.pl/poradniki/drukarka-do-500-zl-top-5-czyli-co-kupic/

Sam miałem HP LaserJet P1102 i byłem bardzo zadowolony :)
0 głosów
odpowiedź 8 września 2016 przez Kalihali Nowicjusz (180 p.)
Ja bym jednak wybrał albo EPSONA albo MEMJET. Miałem Brother, to był problem. co jakiś czas coś tam się cięło. A od roku mam EPSON i działa perfekcyjnie.
0 głosów
odpowiedź 8 września 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Ja posiadam Brother DCP-J140W kosztuje chyba coś ponad 350 zł.Jestem zadowolony bardzo nie miałem z nią problemów i do tego są tam te tanie tusze :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 237 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2021 w Sprzęt komputerowy przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 166 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 325 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...