• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kontrolki - Jak się nazywa ta kontrolka?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
463 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez niezalogowany

Witam wszystkich ! :)

Czy wie ktoś pod jaką nazwą mogę znaleźć podobne kontrolki do takiej jaka jest na stronie filmweb

 

Kontrolka ta ma po lewej i po prawej stronie 'przesuwaki' które przewijają content. 

Chodzi mi o nazwę kontrolki bo będę chciał tą kontrolkę zastosować na stronie internetowej ale też w aplikacji napisanej w WPF

Pozdo
 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
komentarz 9 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Dzięki za odpowiedź, ale chyba zmyliłem troszkę zdjęciem :)

Chodzi mi o taką kontrolkę która już posiada takie fajne strzałeczki, do której ładuję np. jak na przykładzie obrazki i już mogę sobie te zdjęcia przewijać.
komentarz 9 kwietnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Jaką kontrolkę? Jaka kontrolka posiada strzałki? Jaka kontrolka pozwala na ładowanie na przykład obrazków?

Nie rozumiem o co Ci chodzi, ale podeślę slider na bootstrap:

~ http://getbootstrap.com/javascript/#carousel
komentarz 9 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Dzięki za linki!

Co do kontrolek. Ja jeszcze bardziej żyję światem WPF niż html. I w WPF'ie jest dużo skomplikowanych kontrolek. Jestem pewny że również istnieje taka do której jest ładowany content (cokolwiek) i można śmiało przewijać :)
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez pakopaw Użytkownik (820 p.)
Ogólnie taki komponent nazywa się slider i można znaleźć wiele darmowych gotowców. Sam gdzieś stosowałem bxslider http://bxslider.com. Tu masz 30 innych: http://designscrazed.org/free-responsive-jquery-image-sliders/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
pytanie zadane 3 października 2016 w C# przez Max78 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 4 października 2016 w C# przez Max78 Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 5,927 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2016 w C# przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...