• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

IDE dla Windowsa XP bez service packów

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
283 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2016 w C i C++ przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
edycja 9 kwietnia 2016 przez C☺ndzi
Hej,
szukam jakiegoś porządnego IDE do C++ dla Windowsa XP 32bit bez service packów. Aktualnie używam Dev C++ w wersji 4, ale... Także ten, ktoś może ma coś godnego polecenia / lepszego od Dev c++?
Pozdrawiam :)

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Code block, (ten program którego Zelent używa) jest też na xp. (chyba)

Pozdrawiam
komentarz 9 kwietnia 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Niestety nie działa, błąd że nie znaleziono jakiegoś pliku "Get[...]" w kernel32 :(
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
W mojej szkole, w sali, w której są jeszcze komputery z Windowsem XP używa się CodeLite, ale w tym XP jest chyba SP3 i nie wiem jaka architektura systemu (ale chyba 32-bitowa). Ponadto nie wiem czy jest on lepszy od Dev'a, bo jestem w 1 klasie dopiero i programowania jeszcze nie mamy, a na wolnych lekcjach używam właśnie Dev'a. Możesz spróbować, jeśli nie pójdzie albo będzie gorszy to przepraszam.

Pozdrawiam!
komentarz 9 kwietnia 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Za co przepraszasz :D ? Z tego co widzę to nawet z XP nie jest kompatybilny :(
komentarz 9 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Właśnie za to... :D Nie jest kompatybilny z XP ? :O To jakim cudem w szkole..... a zresztą... Tam się nie takie cuda dzieją :P No cóż, w takim razie nie wiem. Życzę Ci szybkiego znalezienia odpowiedniego IDE i sukcesów w programowaniu!

Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Ja na XP mam Visual C++ 2008 oraz Visual C++ 2010. Wszystko ładnie śmiga. Z tym, że mam SP3. Czemu akurat bez Service Packów?
komentarz 9 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Może system jest modyfikowany to wtedy nie można instalować SP
komentarz 9 kwietnia 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Nie mam pojecia, brat dal mi ibm 600e do programowania, bo taki oldschoolwy laptop i w oglole :p Narazie sie mecze na Dev cpp 4. Moze rzeczywiscie jakis modyfikowany system, bo poprzednio brat uzywal go do diagnostyki pojazdow.
komentarz 7 listopada 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

I jak tam się udało rozwiązać sprawę?

Rozumiem, że wiesz o tym, że Dev-C++ się nadal rozwija? ;)
http://orwelldevcpp.blogspot.com/

komentarz 8 listopada 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Udało się wcisnąć z Pendrivea jakiegoś starego Dev-Cpp. Z laptopem już się pożegnałem, uznałem że za słaby dla mnie.

Dobrze wiedzieć że się rozwija :P
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2016 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
Podłączanie do internetu komputera z XP bez service packów to chyba nie jest zbyt dobry pomysł.. Mi, jako totalnemu laikowi udało się złamać zabezpieczenia takiego :P ciekawe co zrobiłby ktoś, kto zna się na rzeczy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 159 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 147 wizyt
pytanie zadane 16 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez Blablatoja3 Początkujący (250 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 347 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez krzysiek77711 Początkujący (350 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...