• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

"Przeładowanie" strony przy ScrollTop

Object Storage Arubacloud
0 głosów
342 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2016 w JavaScript przez rucin96 Użytkownik (500 p.)
zmienione kategorie 7 kwietnia 2016 przez Arkadiusz Waluk
Witam :)
Stworzyłem szablon (http://streetlight.pl/beauty/) jednak gdy klikam element w nawigacji, który scrolluje do danego id strona się tak jakby przeładowuje. Przez ułamek sekundy jest górna część strony po czym z miejsca gdzie byliśmy idzie scroll w danej miejsce. Da się coś z tym zrobić?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2016 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
wybrane 7 kwietnia 2016 przez rucin96
 
Najlepsza

Skoro coś jest linkiem do danej sekcji, to powinno być linkiem do danej sekcji. Naprawdę, mówię pewne rzeczy do znudzenia, a i tak 10 razy dziennie muszę powtarzać to samo: http://codepen.io/Comandeer/pen/bEPbqg

komentarz 7 kwietnia 2016 przez rucin96 Użytkownik (500 p.)
Okazało się, że to co chciałem zrobić po rozwiązaniu tego problemu jest rozwiązaniem. Dzięki :)
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2016 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)

Chodzi ci o animowane przejście jeśli tak to było już wile postów na ten temat. Wystarczy poszukać.

komentarz 7 kwietnia 2016 przez rucin96 Użytkownik (500 p.)
Wiem, działa mi to mam komendę, której już używałem. Po kliknięciu jest animowane przejście, ale w tym jeszcze tak jakby strona się odświeżała.
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2016 przez kraczo Początkujący (410 p.)
Hej chyba jednak nie naprawiłeś problemu bo dalej widać nachodzące tło przy klikaniu.
komentarz 10 kwietnia 2016 przez rucin96 Użytkownik (500 p.)
Faktycznie, jakiś pomysł jak to rozwiązać? :/

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 252 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2021 w JavaScript przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 546 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2018 w JavaScript przez Pszemeek Początkujący (370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,001 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...