• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Kaspersky, czy warto ?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
7,232 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
zamknięte 26 października 2017 przez Patrycjerz
Cześć.

Zrobiłem formata i zastanawiam się nad kupnem porządnego Antywirusa, no i wybrałem Kasperskiego.

Czy ktoś z was posiada owe oprogramowanie ? Jak sie sprawuje, czy warto wydać kilka złotych ?

A może polecicie coś innego ?

System operacyjny: Windows 8
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany

8 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)

Jak to spiel_man powiedział: Zasada działania antyvirusa

komentarz 8 kwietnia 2016 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
Chyba darmowego ? :D
+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

Osobiście uważam, że bardzo warto ;)
 

+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
osobiscie posiadam licencje na 2 kompy i nie moge narzekac, kupuje sobie co 2 lata i wszystko chodzi wysmienicie :)
komentarz 6 kwietnia 2016 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
No to wypróbuje ^^
+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2016 przez RaulGonzalez Nowicjusz (160 p.)
Hej ;)

Moim zdaniem wybór dobry, sam korzystam. Piszę, bo dostałem drugiego podobnego antywirusa, którego nie potrzebuję. Jeśli jeszcze nie kupiłeś żadnego to możesz rzucić okiem, wystawiłem na aukcję - http://allegro.pl/okazja-kaspersky-internet-security-multi-device-pl-i6085153412.html Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za spam, może Ci się przyda to info ;)
+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
ja używam Kaspersky Internet Security już 3 rok i jest ok :)
+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Warto go wypróbować ! Stoi bardzo wysoko w rankingach programów antywirusowych i jest wysoko oceniany przez użytkowników, ale wiadomo jak to jest :) Jak sam nie spróbujesz to z opisów się nie dowiesz
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2016 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Osobiście uważam, że każdy antywirus dla systemu win 8 i wyżej jest bezsensu. Najlepszym antywirusem będzie myślenie, a tym co nie przewidzisz zajmie się antywir wbudowany w system.
komentarz 6 kwietnia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Nie podałeś żadnego argumentu. Rozwinąłbyś swoją myśl?
1
komentarz 6 kwietnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Ja rozwinę.  Od 3 lat  nie mam antywira, okresowo raz na 2 miesiące skanuje malwarebytes + skanerem online. System zawsze prawie czysty, jakieś śmieci są zbierane jedynie.

Wystarczy trochę myśleć a nie klikać jak leci wszystko  to wirusów nie będzie.
komentarz 6 kwietnia 2016 przez niezalogowany
http://thenextweb.com/insider/2015/09/03/john-mcafee-antivirus-is-dead/#gref

@EDIT
Ja z chęcią posłuchałbym argumentów przemawiających za tym, żeby jednak oprogramowanie tego typu instalować ;)
0 głosów
odpowiedź 26 października 2017 przez OskBox Obywatel (1,060 p.)
osobiście posiadam licencje już od 3 LAT i bardzo go polecam. Dobrze chroni komputer i wykrywa wirusy nawet te mało popularne... jak kupować jakiegoś dobrego antywirusa to tylko KASPERSKIEGO
komentarz 26 października 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie chce Cie obrazac ani nic, dlatego napisze prosto. Odkopujesz stare tematy, ktore maja juz odpowiedzi. Denerwujesz tym uzytkonikow i zasmiecasz glowna strone, przez co nierozwiazane problemy, takie pozostac moga. Jesli chcesz dorzucic cos od siebie, to zrob to ale w nowych tematach, bo do starych raczej nikt noe zaglada.

Dziekuje i Pozdrawiam DC
komentarz 26 października 2017 przez OskBox Obywatel (1,060 p.)
rozumiem, że zamykanie tematu jest taaaaaak trudne, że tylko małe grono osób to robi

Pozdrawiam :)
komentarz 26 października 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
To, ze ktos nie zamknal tematu, nie oznacza, ze trzeba oswiezyc oklepany temat sprzed 2 lat albo wiecej. Jestem kolejna osoba, ktora Ci to pisze. Nie mam ochoty wchodzic w te tematy i to zglaszac. Dziekuje i prosze jedynie o to, zebys udzielal odpowiedzi na pytania aktualne, a nie sprzed 3 czy 2 lat. Dziekuje
komentarz 26 października 2017 przez niezalogowany
Nikt nie zamyka tematu, bo nie ma takiego obowiązku. Powiedziałbym, że tylko w skrajnych przypadkach jest to pożądane a ten nie jest.

Btw: spojrzenie na datę pytania jest taaaaaaak trudne...

Btw2: Ciężko polecić Kaspersky'ego w świetle ostatnich wydarzeń: https://sekurak.pl/kasperski-i-afera-z-wyciekiem-tajnych-danych-nsa-kasperski-cloud-i-piractwo-to-zuo/
komentarz 26 października 2017 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Wg mnie @DragonCoder ma rację. Jeśli dane pytanie otrzymało satysfakcjonującą odpowiedź, to nie warto dodawać kolejnych, często powielających się rad i przemyśleń, gdyż jedynie robi to bałagan na stronie. Sam wiele razy przyłapałem się na czytaniu rocznego/dwurocznego pytania, myśląc, że jest aktualne, gdyż ktoś je po prostu odkopał.

Nowe porady, przemyślenia itp. lepiej umieszczać w nowych postach. Wtedy dyskusja jest żywsza oraz nie ma tego efektu, który wymieniłem wcześniej na własnym przykładzie.

A co do zamykania pytań, oczywiście należy to robić, ale nikogo za ominięcie tego nie będziemy ścigać. Jest to dość mało znacząca sprawa, ale jednak czasami problematyczna, np. w tej sytuacji.
komentarz 26 października 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
@Patrycjerz

Wiem, ze to nie miejsce na sprawy forum, ame moze warto by przemyslec aechiwum i posty starsze niz np. 6 miesiecy wrzucac je tam, bez mozliwosci ponownego komentowania?. Ogladac mozna, ale nie komentowac. Bedzie to zapewne problematyczne w przypadku gdy, sa posty ponad czasowe.
komentarz 26 października 2017 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

Dzięki za radę, pomyślimy o tym smiley

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 1,718 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 573 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...