• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

W jaką grę lubisz grać?

VPS Starter Arubacloud
+10 głosów
2,147 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2016 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
W jaką grę lubisz grać?

40 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2016 przez czif Użytkownik (520 p.)
Dla odstresowania od czasu do czasu World of Warships .. tak z jedna godzinke lub do piwa ... Tak to praca i programowanie lub dla rozruszania głowy ... szachy
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Risen 3 i Gothic z modami i teksturami1080i do tego Wiedźmin, Skyrim.
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
TF2, szachy...
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez AV'ger Użytkownik (790 p.)
Od czasu do czasu League of Legends, CS:GO, a ostatnio częściej pogrywam sobie w Hearthstone.
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Ostatnio staram się przejść gry kupione i nieruszone na Steamie + dostępne na Linuxie: czyli Bastion, Super Hot, teraz "męczę" Dusta oraz Grimrocka, z racji że niedawno była premiera Dark Souls 3 to przydałoby się postawić Windowsa i przygotować także na dodatek Wiedźmina 3 "Krew i Wino".
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez krzysiuup Obywatel (1,140 p.)
Ostatnio chęć do grania w gry mnie opuszcza, aczkolwiek około 1h-2h poświęcam na nie codziennie. Głównie Rocket League (bardzo wciągająca), ETS2, FIFA 16 (ostatnio coraz rzadziej, ta gra to worek bugów, ale wraca się do niej, bo jest jedyną dobrą kopanką, ale tylko ze względu na licencje, których brakuje PESowi, który z kolei ma lepszy gameplay).
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez roland Nowicjusz (200 p.)
Bardzo podobał mi się ostatni Tomb Raider
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez niezalogowany
Głównie gram w Counter Strike: Global Offensive, ale ostatnio gram w Tom Clancy's Splinter Cell, bardzo mi się spodobała ta skradanka i od razu sobie kupiłem trzecią część :) Bez drugiej, bo nie ma jej na Steam'ie, ponieważ podobno "nie działa" na nowszych komputerach, chyba coś z oświetleniem (ta druga część jest z 2003 roku). Ale może skombinuję coś z internetu, czego zwykle nie robię, ale to jest wyjątkowa sytuacja ;) W te gry teraz gram, ale nie będę wymieniał wszystkich w jakie grałem, bo trochę ich jest. Proszę http://forum.pasja-informatyki.pl/4994/tytuly-waszych-ulubionych-gier Gry, w które gram ja + inni użytkownicy :)
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2017 przez bk20 Użytkownik (740 p.)
Lubiłem grać w LOL'a, dopóki kolega nie pokazał mi Paragon'a. To taki trochę LOL w 3D ;)
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
Ach tu takie poważne gry, a ja tak skromnie niedawno pozbyłam się z kompa "Car Mechanic Simulator 2015", bo się znudziła :D i teraz od czasu do czasu tylko GTA V ;p
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2017 przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Fifa, Cs go i od dłuższego czasu to tyle. Chociaż myślę, czy nie powrócić do Wiedźmina :)
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
Rainbow Six Siege
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017 przez Marchewka900 Bywalec (2,970 p.)
Skyrim :D Tyle szczęśliwych chwil, nie żałuję ponad 300 godzin.

No i ostatnio Bioshock mi się spodobał
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Odkąd jest Wiedźmin 3 to on zawładnął moim sercem. Wraz z dodatkami jest mnóstwo grania. Lubię jeszcze zagrać w strategie Civilization.
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017 przez zperkowski Stary wyjadacz (11,150 p.)
Symulator kozy. Czasem chleba. ;)
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017 przez Andruh Początkujący (390 p.)
Obecnie gram w League of Legends, staram się wbić przynajmniej rangę Diamentową, a potem zobaczymy co dalej będzie. Mam sentyment do serii Gothic (prócz 4ki). Nie uważam, że jest to strata czasu. Fakt, poświęca się na to dni lub tygodnie grania, gdzie mogłoby się przeznaczyć ten czas na kształcenie, ale do kury bladej... to jest forma rozrywki i nie dostajmy paranoi. Równie dobrze można powiedzieć, że zamiast jedzenia lub spania można programować, więc jedzmy 5min szybciej i śpijmy 2h mniej.
0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2021 przez Drożdżówka Obywatel (1,870 p.)
edycja 11 listopada 2022 przez Drożdżówka
...
0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2021 przez niezalogowany

Wiedźmin 3 Dziki Gon heart

0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2021 przez Osse Mądrala (7,350 p.)
Wiedźmin edycja rozszerzona, Jagged Alliance 2, Dungeon keeper, a ostatnio Wiedźmin 3 :Dziki Gon.
–1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez hubot Dyskutant (9,100 p.)
Nie lubię zbytnio grać w gry. Ostatnio zająłem się Unity3d lecz jednak nie jestem przyzwyczajony do tego środowiska graczy i nie wiem czy nie chciałbym zająć się WPF, Universal Apps, DirectX, Qt Framework, ASP.NET itp.
komentarz 6 czerwca 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
To wszystko c#?

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 841 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,259 wizyt
–2 głosów
0 odpowiedzi 115 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2019 w Offtop przez AnnaK Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...