• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Partycjonowanie Ubuntu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
277 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
Cześć, chcę się przerzucić z Windowsa na Ubuntu i nie wiem jak ustawić partycje przy instalacji żeby wszystko grało i nie musiał bym nic zmieniać.

Moje dyski to
1. SSD 128GB
2. SATA III 1TB

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2016 przez Misiek Mądrala (5,300 p.)
Najlepiej chyba tak jak kolega jpacanowski napisał
1) SSD system główny struktura plików czyli "/" partycje w ext4 z księgowaniem
2) SATA dysk montowanie /home i tak samo partycja ext4 z księgowaniem
+1 głos
odpowiedź 3 kwietnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
SSD na system, SATA na dane.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,951 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 555 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 20 września 2017 w Systemy operacyjne, programy przez CZaro Nowicjusz (140 p.)

92,547 zapytań

141,389 odpowiedzi

319,506 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...