• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

WP - pełna edycja, jak to jest z prawem?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
210 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2016 w PHP przez makoso Mądrala (7,380 p.)
Witajcie, wystrzegałem się ale jednak trzeba, używać WP...
Na potrzeby konkretnych projektów edytuję wszystko co jest mi potrzebne inaczej, w plikach WP, template i pliki wewnątrz wp-include, głównie tyczy się to spraw wyglądu, jednak nie wiem jak to jest?
Jak motyw jest darmowy a ja w nim większość zmieniam, zostawiam w stopce link do autora jeżeli taki był domyślnie, jednak nie wiem czy jest to zgodne z prawem? nie wiem czy dobrze to opisuję...

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
wybrane 2 kwietnia 2016 przez makoso
 
Najlepsza

https://pl.forums.wordpress.org/topic/co-dokladnie-zrobic-by-byc-w-zgodzie-z-licencja-gpl

Polecam przeczytać to jak i ogólnie czym jest licencja GPL, na której jest cały wordpress ;)

komentarz 2 kwietnia 2016 przez makoso Mądrala (7,380 p.)
Dziękuję :)
Bardzo przydatne :)
–2 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Skoro edytujesz te pliki, bez większych problemów, to dlaczego nie napiszesz własnego CMS-a, albo szablonu? Nie będzie problemów z prawami autorskimi...

 

Pozdrawiam
komentarz 2 kwietnia 2016 przez makoso Mądrala (7,380 p.)
z WP zacząłem pracować od 2 tygodni, idzie mi łatwo edycja tego czego chcę, nie chodzi tu o pisanie autorskiego CMS-a tylko jak klient mówi że ma być WP to tak musi być... stąd pytanie.

jak napisać samemu szablon to jeszcze nie mam pojęcia nie wiem jak dokładnie działa WP, będę musiał to rozgryźć ale z czasem ;)
komentarz 2 kwietnia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
za bardzo sie nie przyzwyczajaj do wordpressa bo nauczysz się tylko durnoctw.
komentarz 2 kwietnia 2016 przez makoso Mądrala (7,380 p.)
Ogółem nie interesuje mnie takie tworzenie stron, ale na portalach freelancerskich są głównie takie ogłoszenia :(

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 221 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 203 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2016 w PHP przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 904 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,647 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...