• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zablokowany telefon z andoridem - jak się dostać?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
738 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2016 w Urządzenia mobilne przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
zamknięte 2 kwietnia 2016 przez olsześ
Witam,
mam telefon Sony xperia e4, ze wzorem odblokowywania. Wzoru zapomniałem, hasła do konta googla również nie pamiętam :p
Nie mogę włączyć menu recovery (może złe kombinacje próbuje, ale wydaje mi się, że wyczerpałem już limit podstawowych kombinacji), debugowanie mam wyłączone, więc adb odpada.

Pytanie brzmi: jakie mogę się dostać do telefonu?
komentarz zamknięcia: Udało mi się dostać do telefonu dzięki fastbootowi :)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2016 przez SebekChlebek Stary wyjadacz (11,290 p.)

Jeśli chcesz się dostać przez recovery to pamiętaj że twardy reset usunie Ci wszystkie dane.

Filmik pokazujący wszystko jak na dłoni:

https://www.youtube.com/watch?v=WcBk2QPZqmY

1
komentarz 2 kwietnia 2016 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
oglądałem ten filmik przed zadaniem pytania, bo niestety on mi nie pomógł
+2 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2016 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Do trybu recovery wchodzisz za pomocą kombinacji przycisków power i vol+ (trzymasz je jednocześnie aż dioda powiadomień zaświeci się)
komentarz 2 kwietnia 2016 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Do każdego innego taki skrót działał, do tego dostać się nie mogę mimo wielu prób :/
komentarz 2 kwietnia 2016 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)

Pobierz na komputer sterowniki fastboot mode dla twojego telefonu, wyłącz telefon, trzymając przycisk power i vol+ podłącz telefon do komputera, otwórz terminal i wpisz w nim fastboot reboot recovery 

komentarz 2 kwietnia 2016 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Pobrałem fastboota, ale w menadżerze urządzeń nie mogę wgrać sterowników telefonu przez co nie mogę nic zrobić

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 573 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,290 wizyt
pytanie zadane 30 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Bonq Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 7,923 wizyt
pytanie zadane 22 września 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Last _chance3 Nowicjusz (150 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...