• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Dylemat kupna komputera. jakosc - cena

Object Storage Arubacloud
0 głosów
189 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
zamknięte 31 marca 2016 przez Matheyas
Mój laptop przestał istnieć, czas na zmiany. Mam problem, gdyż nie wiem czy ta zawartość jednostki centralnej jest warta swojej ceny. http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-komputer-gaming-amd7800-2gb-8gb-CID99-IDd3RSR.html#:4cbf8e610f Nie przeszkadza mi fakt ze jest uzywany. Pytanie czy ta osoba nie chce za duzo kasy. pisze z komorki, sorki za brak kodu w linku.
komentarz zamknięcia: sprawa rozwiazana

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 31 marca 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Mój laptop przestał istnieć, czas na zmiany.

Przestał istnieć? Co masz na myśli?

Mam problem, gdyż nie wiem czy ta zawartość jednostki centralnej jest warta swojej ceny.

SSE4.2, AVX... pozazdrościć...

komentarz 31 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
Zepsul sie. Co takiego zlego napisalem, ze zamiast pomoc to lapiesz za slowka? Jezeli nie jest wart swojej ceny, to ile moze byc wart?
komentarz 31 marca 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Nie łapię za słówka, tylko nie zrozumiałem frazy "przestał istnieć"...

Co do procesora to nie ma pojęcia, ale jeśli ma takie rozszerzenia jak m.in. AVX https://pl.wikipedia.org/wiki/Advanced_Vector_Extensions to z miejsca bym kupował bo po prostu tego procesora długo nie wykorzystasz na 100%. Chociaż ja wolę laptopy.

0 głosów
odpowiedź 31 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Ja Ci powiem tak. 99% złożonych komputerów nie jest warta swojej ceny. Dużo taniej wyszłoby Ci jakbyś kupował części i sam go złożył.
0 głosów
odpowiedź 31 marca 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
4.3Ghz i boxowe chłodzenie ?!? Coś mi tutaj nie pasuje
komentarz 31 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
Nawet nie wiedzial jaki ma model karty. Mial sprawdzic i oddzwonic, nie zrobil tego. Nie jest rzetelny. Wole nie ryzykowac.
komentarz 31 marca 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
No to podziękować i zamknąć temat :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 132 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez StefcioMK Nowicjusz (120 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 257 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Alias Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 206 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...