• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed emulator androida Ubuntu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
554 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez xydden Gaduła (4,480 p.)
zamknięte 1 kwietnia 2016 przez xydden
Cześć chciałbym po pisać sobie na androida pobrałem android sdk i andoid studio,ale zauważyłem ,że domyślny emulator jest dość kiepski i wolny na windows znam parę alternatyw ale pracuje na Ubuntu.Jaki emulator androida na Ubuntu jest najlepszy.
komentarz zamknięcia: dzięki Porcupine

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 31 marca 2016 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)
wybrane 1 kwietnia 2016 przez xydden
 
Najlepsza
A nie wygodniej Ci podłączyć smartfona do komputera i na nim odpalać? Żaden emulator nigdy nie będzie tak dobry jak testowanie na własnym urządzeniu :)
komentarz 31 marca 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
Tak się da nie wiedziałam jak to zrobić?
komentarz 31 marca 2016 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)
Pewnie i to bardzo prosto :D Podłączasz smartfona do komputera normalnie kablem USB. W android studio normalnie klikasz ten zielony trójkącik "play" i wyświetla Ci się okno z listą urządzeń, na których możesz odpalić program. Wybierasz swojego smartfona, potwierdzasz, odblokowywujesz ekran i czekasz koło 15-30 sekund i aplikacja sama się włączy :)
komentarz 31 marca 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
mój bida HTC evo 3d się chyba do tego nie nadaje bo studio go nie widzi XD tzeba emulować
komentarz 31 marca 2016 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)

Aaa, sorka, chyba zapomniałem wspomnieć o jednym kroku :) Musisz włączyć developer mode na komórce... Dla Twojego smartfona:
http://www.ehow.com/how_8236251_enable-usb-debugging-evo.html

komentarz 31 marca 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
nadal nic miale cały czas włączone debugowanie usb
komentarz 31 marca 2016 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)
komentarz 31 marca 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
to jest osx i używają cos na osx wiec nie pomogło :-(
komentarz 31 marca 2016 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)
To ja już nie wiem :( Może ktoś inny będzie znać rozwiązanie. Powodzenia! :)
komentarz 31 marca 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
thx za pomoc :-)
komentarz 1 kwietnia 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
udało się masz naj
0 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)

Po przejściu na win7 zainstalowaniu odpowiednich sterowników na adb i skonfigurowaniu AndroidStudio udało się za co Porcupine ci bardzo dziękuje :-D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 131 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2022 w Inne języki przez MisticVoid Początkujący (490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 168 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2018 w C i C++ przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 387 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...