• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytanie do Forumowiczow Programistow.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
196 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
Czesc, jako ze jestem mlody i kreci mnie programowanie i to juz od relatywnie dluzszego czasu. Obecnie jestem juz na etapie "Im dalej w las tym drzewa gestsze".

Dlatego mam takie pytanie do starszych programistow jak wyglada bycie programista.

Czy duzej czesci waszej wiedzy nauczyliscie sie sami czy juz pracujac ?

Oraz co byscie mi polecili jako hobbyscie by moc sie rozwinac ?

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 marca 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Kodowac? Samemu się uczysz a w pracy szlifujesz
komentarz 30 marca 2016 przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
Wlasnie diabel tkwi w szczegolach zalozmy ze jest sobie Kuba, kuba jest hobbysta i zaraz skonczy technikum i planuje isc na studia w po studiach pracowac. Jaka wiedze musi posiadac kuba zeby zostac ewentualnie Juniorem na pol etatu i jaka wiedze doszlifuje w tej pracy ?
komentarz 30 marca 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Wiedzę określoną w wymaganiach na juniora.
komentarz 30 marca 2016 przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
A jaka to wiedza ? I majac taka wiedze czego mozna nowego sie nauczyc idac gdzies do pracy ?
komentarz 30 marca 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Taką jaką określiła firma rekrutująca.. można się nauczyć więcej niż się  wiedziało startujac.
1
komentarz 30 marca 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Tak bardzo piękne, Boshi. :')

Jonbi2 - nie da się jednoznacznie tego stwierdzić. Każda firma co innego tworzy i ma inne wymagania, a co za tym idzie w jednej z firm nauczysz się tego, a w innej - owego.

Sposób na samodzielną naukę...? Postaw sobie za cel stworzenie czegoś, wybierz odpowiedni język i biblioteki, zaopatrz się w podręczny skrót do wyszukiwarki oraz odpowiednie dokumentacje i działaj. :)

Podobne pytania

–7 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2017 w Inne języki przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 228 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2016 w C i C++ przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)

92,674 zapytań

141,575 odpowiedzi

320,045 komentarzy

62,038 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...