• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z Biosem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
325 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez paweldz99 Nowicjusz (140 p.)
Witam. Mam problem z biosem czytałem dużo w internecie ale nie mogłem znaleźć podobnego problemu. Wiec dzis popołudniu zainstalowałem program dokładnie nie pamiętam nazwy ale służy on do wyświetlenia szczegółowych informacji na temat jednostki centralnej. Był tam taki dział jak wskazówki, wszedłem i okazało się ze mój bios nie był aktualizowany przez długi okres czasu. Wiec postanowiłem coś z tym zrobić, zobaczyłem na YouTube jak coś takiego wykonać. Robiłem zgodnie ze wskazówkami czyli pobrałem aktualizacje ze strony producenta zgralem na pendriva,a następnie wszedłem w biosa później w tool i Asus ez flash 2 utility tam wybrałem plik z pendriva i zaczęła się aktualizacja po wszystkim komputer się zresetartowal i przy pokazywaniu się pierwszego okna Windowsa jest lekkie zacięcie i komputer się restartuje. Próbowałem już wyciągać baterie i po 40 min ja włożyłem ( tak przeczytałem) noi to nie pomogło. Jeśli chodzi i moja płytę główną to jest to asus h81m plus. Komputer rano chodził bez zarzutu, nie wiem co mnie pokusilo żeby zrobić ta aktualizacje no ale trudno. Proszę o jakąś pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 marca 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
Aktualizacje biosu powinno robic sie stopniowo, czyli kazda wersja po kolei, nie powinno sie updatowac od razu do najwyzszej wersji
komentarz 29 marca 2016 przez paweldz99 Nowicjusz (140 p.)
Chyba wszystko jest dobrze :D Zamiast pobierać i zgrywać na pendriva z telefonu to zgrałem z laptopa i wszysko sie instaluje wiec ide dalej działać;D
komentarz 29 marca 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
daj znac jak wszystko bedzie ok :)
komentarz 29 marca 2016 przez paweldz99 Nowicjusz (140 p.)
Chce zainstalować juz przed ostatnia aktualizacje i pisze mi ,,image outdated" (Obraz nieaktualny) Co robić ? Zostawić to i instalować tą ostania czy cos innego ?
komentarz 29 marca 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
Nie wiem, akurat z tym bledem nigdy sie nie spotkalem, musialbys w necie poszukac o co z tym chodzi
komentarz 31 marca 2016 przez paweldz99 Nowicjusz (140 p.)
Problem rozwiązany wystarczyło w biosie a dokładnie w ustawieniach SATA zmienić na drugą opcję ;)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 285 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Headhunter Gaduła (4,450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,010 wizyt
pytanie zadane 13 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez ssolak791 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 460 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez kking1232 Początkujący (340 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...