• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Słuchawki do HTC M8 do 50 zł

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
272 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2016 w Urządzenia mobilne przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Szukam słuchawek dokanałowych do 50 zł, do Htc M8.

Poczytałem dość długo i ludzie polecają:

1. JVC Ha-Fx1x

2. Philips she3590

3. Panasonic hje125

Czy któreś z tych to "najlepszy" (dla mnie) wybór do 50zł? Głównie czego potrzebuję, to żeby były wytrzymałe (nie psuły się po miesiącu), dobre bassy i czysty dźwięk (jak na tą cenę). Głównie słucham rapu (Polskiego i Angielskiego) i muzyki typu Alan Walker Faded (official) czy Jetta Take it Easy.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez PLPOLAND Nowicjusz (240 p.)
Jeśli chodzi o wytrzymałość to najlepsza nie będzie w tej cenie. Nie wiem jak w podanych wyżej słuchawkach wygląda wytrzymałość i jakość dźwięku ale z moich słuchawek najdłużej wytrzymywały te od Philipsa.
komentarz 27 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Wiem, że z wytrzymałością będzie problem. W moim ostatnim telefonie, który miałem przez ponad 1,5 roku, wymieniałem słuchawki z htc co 2-4 tygodnie. Kupiłem ostatnio jakieś od creative i wytrzymały więcej, oraz grały lepiej. Dlatego teraz poszukuję jakichś nie firmowych htc
komentarz 27 marca 2016 przez PLPOLAND Nowicjusz (240 p.)

Proponował bym poczekać i pozbierać do skarbonki cheeky i kupić jakieś bezprzewodowe. Wtedy kabelek się nie urwie cheeky. Oczywiście będzie kosztować więcej ale według mnie mankamentem może być bateria i ewentualny dźwięk ale to zależy od modelu.

komentarz 27 marca 2016 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Tak, tym bardziej w nawet trochę większej cenie, dźwięk w bezprzewodowych strasznie cierpi na jakości :)
komentarz 27 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Słyszałem, że bezprzewodowe i tak mają jakiś kabel, bo w końcu gdzieś muszą mieć baterie. Mój kumpel mówi, że bardzo dobre bezprzewodowe są nauszne, ze względu na własne źródło zasilania. Chyba wezmę 2 z 3. Tzn skłaniam się do jvc i she3590
komentarz 30 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Opłaca się wg Ciebie dołożyć z 40 zł jeszcze i poszukać jakichś do 100? Będą bardziej wytrzymałe i lepsze?
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez Lukasz Bywalec (2,320 p.)
Panasonic  hje125- najlepsze słuchawki jakie miałem wytrzymały prawie 1,5 roku a padły z mojej winy (zgniotłem je :D) dla mnie grały super, bardzo dobrze siedziały w uszach. Polecam je z całego serca.
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Żadne z powyższych nie będą wytrzymałe, powiem tak, sam oprócz drogi do szkoły, używałem do biegania itd. wszystkie psuły się po miesiącu, max dwóch. I raz kupiłem w kiosku sobie za 15 zł słuchawki philips 1350(specjalnie znalazłem przed chwilą opakowanie :D). Powiem tak, z początku wydają się mniej wygodne, ale jest to tylko początkowe wrażenie. Dźwięk jak na tą cenę uważam za  świetny, głośność też może być wysoka(co w innych modelach zawsze mnie irytowało, często dźwięk musiał być na maksa by w ogóle było coś słychać, a jakoś specjalnie głuchawy nie jestem), a trzecia najważniejsza rzecz, służą mi półtora roku, po miesiącu wakacji, stwierdziłem że kupię drugą parę, gdy te się zepsują, jeszcze się nie zepsuły i nawet się na to nie zanosi. Więc jeżeli słuchawki to TYLKO te :D

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 318 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Pawełek12 Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
6 odpowiedzi 853 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Forester Użytkownik (560 p.)
0 głosów
9 odpowiedzi 697 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez enther Nowicjusz (240 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...