• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Słuchawki do HTC M8 do 50 zł

0 głosów
136 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2016 w Telefony i tablety przez Aisekai Nałogowiec (31,910 p.)
Szukam słuchawek dokanałowych do 50 zł, do Htc M8.

Poczytałem dość długo i ludzie polecają:

1. JVC Ha-Fx1x

2. Philips she3590

3. Panasonic hje125

Czy któreś z tych to "najlepszy" (dla mnie) wybór do 50zł? Głównie czego potrzebuję, to żeby były wytrzymałe (nie psuły się po miesiącu), dobre bassy i czysty dźwięk (jak na tą cenę). Głównie słucham rapu (Polskiego i Angielskiego) i muzyki typu Alan Walker Faded (official) czy Jetta Take it Easy.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez PLPOLAND Nowicjusz (240 p.)
Jeśli chodzi o wytrzymałość to najlepsza nie będzie w tej cenie. Nie wiem jak w podanych wyżej słuchawkach wygląda wytrzymałość i jakość dźwięku ale z moich słuchawek najdłużej wytrzymywały te od Philipsa.
komentarz 27 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (31,910 p.)
Wiem, że z wytrzymałością będzie problem. W moim ostatnim telefonie, który miałem przez ponad 1,5 roku, wymieniałem słuchawki z htc co 2-4 tygodnie. Kupiłem ostatnio jakieś od creative i wytrzymały więcej, oraz grały lepiej. Dlatego teraz poszukuję jakichś nie firmowych htc
komentarz 27 marca 2016 przez PLPOLAND Nowicjusz (240 p.)

Proponował bym poczekać i pozbierać do skarbonki cheeky i kupić jakieś bezprzewodowe. Wtedy kabelek się nie urwie cheeky. Oczywiście będzie kosztować więcej ale według mnie mankamentem może być bateria i ewentualny dźwięk ale to zależy od modelu.

komentarz 27 marca 2016 przez xR Mądrala (6,340 p.)
Tak, tym bardziej w nawet trochę większej cenie, dźwięk w bezprzewodowych strasznie cierpi na jakości :)
komentarz 27 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (31,910 p.)
Słyszałem, że bezprzewodowe i tak mają jakiś kabel, bo w końcu gdzieś muszą mieć baterie. Mój kumpel mówi, że bardzo dobre bezprzewodowe są nauszne, ze względu na własne źródło zasilania. Chyba wezmę 2 z 3. Tzn skłaniam się do jvc i she3590
komentarz 30 marca 2016 przez Aisekai Nałogowiec (31,910 p.)
Opłaca się wg Ciebie dołożyć z 40 zł jeszcze i poszukać jakichś do 100? Będą bardziej wytrzymałe i lepsze?
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez Lukasz Bywalec (2,330 p.)
Panasonic  hje125- najlepsze słuchawki jakie miałem wytrzymały prawie 1,5 roku a padły z mojej winy (zgniotłem je :D) dla mnie grały super, bardzo dobrze siedziały w uszach. Polecam je z całego serca.
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2016 przez xR Mądrala (6,340 p.)
Żadne z powyższych nie będą wytrzymałe, powiem tak, sam oprócz drogi do szkoły, używałem do biegania itd. wszystkie psuły się po miesiącu, max dwóch. I raz kupiłem w kiosku sobie za 15 zł słuchawki philips 1350(specjalnie znalazłem przed chwilą opakowanie :D). Powiem tak, z początku wydają się mniej wygodne, ale jest to tylko początkowe wrażenie. Dźwięk jak na tą cenę uważam za  świetny, głośność też może być wysoka(co w innych modelach zawsze mnie irytowało, często dźwięk musiał być na maksa by w ogóle było coś słychać, a jakoś specjalnie głuchawy nie jestem), a trzecia najważniejsza rzecz, służą mi półtora roku, po miesiącu wakacji, stwierdziłem że kupię drugą parę, gdy te się zepsują, jeszcze się nie zepsuły i nawet się na to nie zanosi. Więc jeżeli słuchawki to TYLKO te :D

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 165 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Pawełek12 Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
6 odpowiedzi 579 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Forester Użytkownik (570 p.)
0 głosów
9 odpowiedzi 450 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez enther Nowicjusz (240 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

62,453 zapytań

108,603 odpowiedzi

226,735 komentarzy

36,179 pasjonatów

Przeglądających: 184
Pasjonatów: 16 Gości: 168

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...