• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gry na g2a i steam [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+1 głos
674 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2016 w Offtop przez Łukasz Kutyński Początkujący (330 p.)
edycja 26 marca 2016 przez Łukasz Kutyński
czy https://www.g2a.com/the-elder-scrolls-v-skyrim-steam-cd-key-global.html i http://store.steampowered.com/app/72850/ to to samo ? czy na g2a będe miał j.polski ?
Możliwe odpowiedzi:
tak (19 głosów, 100%)
nie (0 głosów)

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 26 marca 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
Tak, to te same gry. Ta gra co jest na g2a, to i tak tylko klucz aktywacyjny, ktory musisz aktywowac na steamie, wtedy gra zostanie przypisana do twojego konta
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
edycja 26 marca 2016 przez TheFeniks
Ale o co chodzi ? O cene ? O to czy to sama gra ?

Bo ja nie wiem :)

Edit: Dobra rozumiem :P. Tak to to samo kupujesz kod na g2a wklepujesz go na steamie i pobierasz gre :)

Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016 przez Jan Janusz Kawecki Użytkownik (690 p.)
tak będziesz miał
0 głosów
odpowiedź 19 września 2016 przez kamilwsx Nowicjusz (140 p.)
Ja mam takie inne pytanie czy kupowanie gry na g2a jest legalne, zamierzam kupić w prezencie dla kolegi, ale zależy mi na legalnej grze. Przeszukałam już internet i w sumie nie znalazłam takiej informacji jedyne co znalazłam to taki tekst o g2a http://lifetips.pl/jak-kupowac/g2a Ceny są bardzo niskie i to mnie zastanawia czy warto? Proszę o radę
komentarz 19 września 2016 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
A dlaczego miałoby być nielegalne?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,644 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 519 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 214 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Proxer Nowicjusz (120 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,477 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...