• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak działa pobieranie filmów z YouTube?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
1,072 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2015 w Offtop przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
edycja 20 kwietnia 2015 przez Wiktor
Witam, otóż chciałbym się dowiedzieć jak działa taka strona (skąd zaciąga itp.): http://youtube.omat.pl/, na której możemy ściągnąć dany film po wpisaniu adresu z YouTube.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Dostęp do ftp odpada. Większość stron tego typu wykorzystuje applet Java. Podejrzewam że aplikacja przechwytuje klatki wskazanego filmu razem ze ścieżką dźwiękową. Zapisuje w wybranym formacie. Ale to tylko moja hipoteza. cheeky

komentarz 20 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Teoria może i dobra, ale czy prawdziwa? Tego nie wiemy. :)
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja domyślam się, że pobiera film z określonego adresu, który jest przez yt juz zabezpieczony. Kwestia tego - jak pominąć te zabezpieczenia :D
komentarz 20 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

No tak, przecież jakoś z serwera trzeba te pliki "zassać". Bardzo mnie to ciekawi.

smiley

komentarz 20 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tu raczej pokusiłbym się o hackowanie yt xD NIe no, żart. A powiem ci, że mnie też to ciekawiło kiedyś :D
komentarz 20 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Chyba nikt nam na to pytanie nie odpowie. smiley

0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Mi się wydaje że działa to jak przechwytywacz obrazu i zapisuje on go

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,719 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 211 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2020 w Nasze poradniki przez Aga.Gli. Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 630 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...