• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura rozszerzona z informatyki

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
414 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez sebox Nowicjusz (230 p.)
Mam takie pytanko, zdaję w tym roku maturę rozszerzoną z informatyki i zastanawia mnie jak załóżmy w 1 zadaniu w części 2 będzie 5 podpunktów to czy mogę zrobić tak, że 3 zrobię w excelu a np: 2 w accessie ?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 24 marca 2016 przez Noak Mądrala (5,900 p.)
wybrane 26 marca 2016 przez sebox

Najlepsza
Jeśli w zadaniu nie bedzie jasno powiedziane że polecenie trzeba wykonać w danym programie to wtedy możesz to zrobić dowolnie. Pamiętaj że trzeba zachować pliki robocze aby potwierdzić że to ty zrobiłeś te zadanie :)

Zanim zaczniesz robić jakieś zadanie to zastanów się z jakiego programu skorzystasz. U mnie w szkole był przypadek że osoba napisała program w c++ do zadania z exela. Niestety w ostatnim podpunkcie było trzeba narysować wykres i przez to straciła kilka punktów. :)
komentarz 24 marca 2016 przez sebox Nowicjusz (230 p.)
Tak mi się zdawało, ale właśnie pewności nie miałem, dzięki za odp.
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2016 przez in4mat Bywalec (2,600 p.)
Może pytanie nie na temat, ale ciekawi mnie po co ludzie zdają maturę z informatyki. Czy ona jest gdziekolwiek brana pod uwagę jeżeli chodzi o rekrutację na studia?
komentarz 24 marca 2016 przez sebox Nowicjusz (230 p.)
edycja 24 marca 2016 przez sebox
Czasami jest tak, że matura z informatyki jest na równo liczona z rozszerzoną matematyką i fizyką np: AGH lub SGGW.
komentarz 24 marca 2016 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Na większości studiów inf jest brana na równi z fizyką

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 920 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 2,644 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,102 wizyt

92,845 zapytań

141,787 odpowiedzi

320,861 komentarzy

62,178 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Wprowadzenie do ITsec, tom 2

Można już zamawiać tom 2 książki "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT" - będzie to około 650 stron wiedzy o ITsec (17 rozdziałów, 14 autorów, kolorowy druk).

Planowana premiera: 30.09.2024, zaś planowana wysyłka nastąpi w drugim tygodniu października 2024.

Warto preorderować, tym bardziej, iż mamy dla Was kod: pasja (użyjcie go w koszyku), dzięki któremu uzyskamy dodatkowe 15% zniżki! Dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za kod dla naszej Społeczności!

...