• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Mój kolejny projekt - Tic-Tac-Toe - w jquery - ocena [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
413 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2016 w Nasze projekty przez damenox Obywatel (1,400 p.)
zamknięte 20 sierpnia 2017 przez damenox

Na wstępie napiszę, że nie jestem grafikiem, nie znam się na dobraniu kolorów itp. Jestem początkującym web developerem, mam już kilka projektów na szczeblu szkolnym i w zaciszu domowym.

Napisałem swoją wersję gry Tic-Tac-Toe, czyli kółko i krzyżyk (jakby ktoś nie wiedział cheeky)

Może kod nie jest pierwszej jakości, ale najważniejsze, że działa smiley. Proszę o obiektywną ocenę, przyjmę każdą krytykę.

Gra: http://tic-tac-toe.ga

Kod: http://tic-tac-toe.ga/js/script.js

Możliwe odpowiedzi:
Fajne (14 głosów, 93%)
Słabe (1 głos, 7%)
komentarz zamknięcia: Domena wygasła

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 24 marca 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Alerty przy kliknięciu na zajęte pole są denerwujące, po prostu zablokuj i tyle, sprawa jest na tyle oczywista że nie trzeba o niczym informować :)
komentarz 24 marca 2016 przez damenox Obywatel (1,400 p.)
Już alerty nie będą wyskakiwać
+1 głos
odpowiedź 24 marca 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)

Tylko coś nie do końca śmiga

komentarz 24 marca 2016 przez damenox Obywatel (1,400 p.)

surprise Dzięki za znalezienie buga, będę miał chwilę to zmienię jedną rzecz w kodzie i powinno śmigać.

komentarz 24 marca 2016 przez damenox Obywatel (1,400 p.)
Poprawiony bug
+1 głos
odpowiedź 24 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
edycja 24 marca 2016 przez TheFeniks
Gierka fajna. Fajnie by było jak byś zrobił komunikaty typu "remis","wygrana x". Nie poprzez wyskakujące okienko

z góry
a ładnie na stronce :)

No i sztuczną inteligencje żeby nie grać z samym sobą :)

Pozdrawiam ! :D

 

Ps.Zmień kategorie na "Nasze projekty" bo offtop to raczej nie jest :)
+1 głos
odpowiedź 24 marca 2016 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
http://zapodaj.net/9e3c20eab3c58.png.html wykryłem kolejny bug, jeżeli ostatnim ruchem się wygra wyskakuje remis :D Popraw błąd
komentarz 24 marca 2016 przez damenox Obywatel (1,400 p.)

Poprawiony bug smiley

0 głosów
odpowiedź 27 maja 2016 przez Sebastian Szyja Bywalec (2,810 p.)
Fajnie by było gdybyś jeszcze wystylizował buttony a i alerty o wygranej nie w formie okna dialogowego tylko np. na planszy wygrywa X i po 3 sekundach zeby gra sie zresetowala albo po kliknieciu i jeszcze sztuczna iteligencja zeby jeden gracz moglby grac z innym. :D Ale i tak gre oceniam na 7/10

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 219 wizyt
+4 głosów
5 odpowiedzi 350 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2016 w Nasze projekty przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 96 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...