W kursie HTML cz.2 na YT Pana M. Zelenta jest ładnie wytłumaczone jak pociąć fragmenty strony tak by były pod sobą i obok siebie, ale brakuje mi rozwiązania takiego problemu jak na obrazku. Chodzi tutaj o pocięcie strony, pod przyciski, które są grafikami (chyba, że robi się to inaczej). Czy ktoś mógłby wytłumaczyć jak się za to zabrać i ewentualnie podesłać kod?
Dziękuje
