• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Reklamy na stronie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
208 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2016 w HTML i CSS przez Nightv13 Użytkownik (850 p.)

Witam, posiadam stronę http://zaaferowani.pl/ i chciałem ją połaczyć z adsense żeby reklamy były umieszczane na stronie ale przyszedł mi komunikat, że strona została odrzucona z powodu zbyt małej ilości treści na stronie co jest dziwne bo inne strony tego typu posiadają reklamy, a jeśli nie uda mi się połączyć z adsense to jakie inne dobrze płatne reklamy polecacie ? Strona ma od 100-300 sesji dziennie. Macie jakieś pomysły lub jakies propozycje aby rozwiązać ten problem ? 

z góry dzięki za pomoc :)

PS sorki na kategorię ale wydawała mi sie najtrafniejsza :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)
–1 głos
odpowiedź 20 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
Umieścić więcej treści i strona musi żyć swoim życiem. Zero komentarzy, administrator dodaje sam sobie +, ilu masz zarejestrowanych?  - Bez urazy, ale utrzymaj stronkę i rozwijaj ją. Google z pierwszym lepszym nie podpisze umowy. Jak będziesz miał z 20k użytkowników to może, może...

Nie znam się na prawie ale:

Regulamin pkt 9.

 Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

A czy Ty masz zgodę od autorów filmów/zdjęć? Widzę, że większość jest na standardowej licencji YT więc...

Widzę znaki wodne na grafikach - rozumiem że są Twojego autorstwa?
komentarz 20 marca 2016 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
komentarz 20 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)

Wiesz jak to działa :) Megauplaod, rapidshare itd miały podobne zapisy prawne.

Jak myślisz, kto dodał te zdjęcia i filmy? Poza tym takie regulaminy nie mają podstaw prawnych. Nie ma informacji kto dodał materiał, jest jedynie znak wodny serwisu.

 

1
komentarz 21 marca 2016 przez Nightv13 Użytkownik (850 p.)
Witam, co do tego, że Google nie podpisuje umowy z małymi stronami itd to sie nie zgodze bo sam miałem duzo mniejsza strone i partnerstwo z nimi miałem i nie było problemu. A z tym prawem na co zwróciłeś uwagę to też sie do końca nie zgodzę ale nie ma sensu o tym rozmawiać bo nie taki był wątek tego posta.
komentarz 21 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
W takim razie zgadzam się z Tobą.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 206 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 369 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2019 w PHP przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2021 w HTML i CSS przez Furllen Nowicjusz (200 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...