• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Reklamy na stronie

0 głosów
154 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2016 w HTML i CSS przez Nightv13 Użytkownik (850 p.)

Witam, posiadam stronę http://zaaferowani.pl/ i chciałem ją połaczyć z adsense żeby reklamy były umieszczane na stronie ale przyszedł mi komunikat, że strona została odrzucona z powodu zbyt małej ilości treści na stronie co jest dziwne bo inne strony tego typu posiadają reklamy, a jeśli nie uda mi się połączyć z adsense to jakie inne dobrze płatne reklamy polecacie ? Strona ma od 100-300 sesji dziennie. Macie jakieś pomysły lub jakies propozycje aby rozwiązać ten problem ? 

z góry dzięki za pomoc :)

PS sorki na kategorię ale wydawała mi sie najtrafniejsza :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez Kamil Czech Dyskutant (7,720 p.)
–1 głos
odpowiedź 20 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
Umieścić więcej treści i strona musi żyć swoim życiem. Zero komentarzy, administrator dodaje sam sobie +, ilu masz zarejestrowanych?  - Bez urazy, ale utrzymaj stronkę i rozwijaj ją. Google z pierwszym lepszym nie podpisze umowy. Jak będziesz miał z 20k użytkowników to może, może...

Nie znam się na prawie ale:

Regulamin pkt 9.

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

A czy Ty masz zgodę od autorów filmów/zdjęć? Widzę, że większość jest na standardowej licencji YT więc...

Widzę znaki wodne na grafikach - rozumiem że są Twojego autorstwa?
komentarz 20 marca 2016 przez Ivan Maniak (60,990 p.)
komentarz 20 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)

Wiesz jak to działa :) Megauplaod, rapidshare itd miały podobne zapisy prawne.

Jak myślisz, kto dodał te zdjęcia i filmy? Poza tym takie regulaminy nie mają podstaw prawnych. Nie ma informacji kto dodał materiał, jest jedynie znak wodny serwisu.

1
komentarz 21 marca 2016 przez Nightv13 Użytkownik (850 p.)
Witam, co do tego, że Google nie podpisuje umowy z małymi stronami itd to sie nie zgodze bo sam miałem duzo mniejsza strone i partnerstwo z nimi miałem i nie było problemu. A z tym prawem na co zwróciłeś uwagę to też sie do końca nie zgodzę ale nie ma sensu o tym rozmawiać bo nie taki był wątek tego posta.
komentarz 21 marca 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
W takim razie zgadzam się z Tobą.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 168 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 214 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2019 w PHP przez Kacperhehe Bywalec (2,850 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2021 w HTML i CSS przez Furllen Nowicjusz (200 p.)

87,907 zapytań

136,494 odpowiedzi

304,314 komentarzy

58,286 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...