Zastanawiałem się nad swoja pierwszą własną stroną, ale nie mam zbytnio pomysłu co by to miało być. Pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić swój własny czat z rejestracją, ale nie wiem jak miałby sam czat działać. Może lepiej zacząć od czegoś prostszego, czegoś opartego na jednej stronie gdzie głównie bazowałbym na samym css i dodawał fajne efekty graficzne.
Co o tym myślicie? :)