• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wyswielić baze danych w sweetalercie?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
115 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2016 w JavaScript przez McShadow Obywatel (1,050 p.)

Witam mam szybkie i krótkie pytanko w jaki sposób można wyswietlić rezultat skryptu php w sweetalercie i czy to jest możliwe?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 marca 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)

Jest to możliwe. Możesz za pomocą PHP nie tylko pisać HTML ale również javascript:

echo "<script>sweetAlert("Tu dotarłem.");</script>";

Dlaczego coś tu jest nie tak? Ponieważ musisz zadbać o użycie cudzysłowów pojedynczych na krańcach funkcji echo a w środku używać podwójnych. Tak to wygląda z użyciem zmiennych z php:

echo '<script>sweetAlert("Wartość zmiennej login:'.$wiersz["login"].'");</script>';
komentarz 15 marca 2016 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
mam sobie taką funkcje swal({   title: "Tytuł Gry",  type:"info",allowEscapeKey: true,allowOutsideClick:true, text: "Opis Gry"}); i tutaj mogę umiescic skrypt php odbierający wartosci z bazy?
komentarz 15 marca 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Nie rozumiem o co ci chodzi. Wstaw swój pełny kod i dokładniej opisz co dokładnie chcesz uzyskać.
komentarz 15 marca 2016 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
z title i text i ten tekst ma byc wyswietlony z bazy zamiast opis gry i tytul

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 66 wizyt
pytanie zadane 5 dni temu w JavaScript przez Skulak Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 132 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2019 w SQL, bazy danych przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...