• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie działa mobilne menu bootstrap

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,773 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2016 w HTML i CSS przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)

Witam mam problem z menu a dokładnie nie chce się ono rozwijać strona http://testdj.hekko24.pl/ Wszystko mam podpięte od bootstrap'a js oraz css. Z góry dziękuję :) 

Kod:

<nav class="nav navbar-default">
			<div class="container">
				<div class="navbar-header">
					<button type="button" class="navbar-toggle" data-toggle="collapse" data-target="#bs-example-navbar-collapse-1">
                    <span class="sr-only">Toggle navigation</span>
                    <span class="icon-bar"></span>
                    <span class="icon-bar"></span>
                    <span class="icon-bar"></span>
                </button>
                <a class="navbar-brand page-scroll" href="index.html">HOME</a>
            </div>
				
				<div class="collapse navbar-collapse navbar-right mainmenu">
					<ul class="nav navbar-nav">
						<li><a href="#O_nas">O nas</a></li>
						<li><a href="#Galeria">Galeria</a></li>
						<li><a href="#Oferta">Oferta</a></li>
						<li><a href="#Opinie">Opinie</a></li>
						<li><a href="#Kontakt">Kontakt</a></li>
					</ul>
				</div>
			</div>
		</nav>

 

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez 23yes Użytkownik (500 p.)
wybrane 15 kwietnia 2016 przez ShadoWs
 
Najlepsza

Miałem podobny problem, chłopaki z forum pomogli to i Ja Tobie pomogę.
             

<button type="button" class="navbar-toggle" data-toggle="collapse" data-target="#bs-example-navbar-collapse-1">

użyłeś identyfikatora (to pogrubione) a w kodzie go brakuje (13 linijka).
Powinno to tak wyglądać-

                <div class="collapse navbar-collapse navbar-right mainmenu" id="bs-example-navbar-collapse-1">

Ładna strona, sam robiłeś czy edycja szablonu?

 

komentarz 15 kwietnia 2016 przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Dzięki wielkie. Sam robiłem beż żadnego edytora tylko że cały czas mi się coś nie podoba i wkoło zmieniam coś :)
+1 głos
odpowiedź 13 marca 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Zauważyłem w konsoli taki błąd:

Uncaught TypeError: Cannot set property 'left' of undefined  rocket.js:35

A tam podkreślone:

else {
		scrolltoprocketmeluncur.style.left = 'auto'; // cannot set property left of 'undefined'
		scrolltoprocketmeluncur.style.right = '10px';
}

Powinieneś tu nadać jakąś konkretną wartość. Albo danemu elementowi nadać klasę, w której ustawisz left: auto (chociaż nie jestem pewien, czy jeśli to jest position: absolute, to wtedy atrybut auto działa).

komentarz 13 marca 2016 przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Ostatecznie to będzie najprawdopodobniej usunięte/zmienione Teraz mi kurcze najbardziej zależy na tym menu :/
+1 głos
odpowiedź 13 marca 2016 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Już nie pierwsza sytuacja, gdzie nie działa menu z Bootstrapa. Tam chyba czegoś musi brakować, albo kolejna osoba robi błąd z podpięciem funkcji js, bo to tam jest zdefiniowane.

W js naprawdę nie jest trudno napisać samemu takie menu rozwijane, a i ma się nad tym większą kontrolę. Polecam funkcję togggle.
komentarz 13 marca 2016 przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Jak nic innego nie wymyślę to chyba zrobię tak jak mówisz ale jeszcze poczekam :)
+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez Luna Cognita Dyskutant (8,130 p.)

Polecam w nagłówku <head>HERE</head> dodać skalowanie <meta name=viewport content="width=device-width, initial-scale=1">

 

Pozdrawiam

Aa i dobra rada podczas tworzenia stron, zasada brzmi "mobile first" więc gdy tworzysz stronę bądź ktoś inny proszę mieć to na uwadze.

 

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 373 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2017 w HTML i CSS przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 414 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez dziadek Początkujący (440 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 623 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2017 w HTML i CSS przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...