• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Nowy sprzęt] Drukarka do domu, samsung czy hp?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
163 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2016 w Offtop przez Marcin_N_97 Stary wyjadacz (10,290 p.)
Hej! Moi rodzice potrzebują nową drukarkę do domowego użytku. Czasami drukują dużo, czasami nic przez 3 tygodnie. W takim razie obowiązkowo laserówka. Wyszukałem sobie takie dwa modele i zastanawiam się, który wybrać? Samsung XPRESS SN-M2070 czy HP Laser Jet Pro M125A Oczywiścke jak macie inne propozycje to też chętnie posłucham ;)z góry dzięki.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 marca 2016 przez pulson666 Stary wyjadacz (12,560 p.)
posiadam samsunga i jestem zadowolony, konkretniej Xpress M2022W
+1 głos
odpowiedź 12 marca 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Miałem 3 drukarki HP, więcej stukają i tyrkoczą niż drukują :P
+1 głos
odpowiedź 12 marca 2016 przez Yoyo Użytkownik (710 p.)
Hej,

Jeżeli o mnie chodzi brałbym HP. Drukarki są w podobnej cenie, ale zamienniki tonerów do HP są tańsze i wydaje mi się, że łatwiej dostępne.

A poza tym w mojej hierarchii sprzętu komputerowego HP jest wyżej niż Samsung i myślę, że to by przeważyło.

Sam posiadam atramentówkę (HP 1515 - kupiona na szybko, bo potrzebowałem wydrukować w kolorze sporo stron i taniej było kupić drukarkę niż skorzystać z usług jakiegoś punktu drukującego) i laserówkę HP (1102w) i nie mogę narzekać.
komentarz 14 marca 2016 przez tymmso Początkujący (360 p.)
Też jestem za hp p1102w, ten model jest bardzo popularny i na pewno łatwo znaleźć jakieś zamienniki, mój brat ma tą drukarkę i wiem, ze najczęściej actisy do niej kupuje, brother tez ma kilka fajnych modeli np.HL2135W. Ile możecie kasy wydać?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 5 marca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Lucrais Obywatel (1,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 360 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Turqus Obywatel (1,420 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 99 wizyt

92,840 zapytań

141,781 odpowiedzi

320,856 komentarzy

62,172 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...