• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

iPhone 4s - czy warto?

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
2,307 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2015 w Offtop przez fibonacci Użytkownik (720 p.)
Witam, chcialbym spytac czy ten telefon nadaje sie na smartfona nawet 3 lata po swojej premierze, osobiscie bardzo mi sie podoba, ale nie wiem czy nadal dorownuje chociaz po czesci dzisiejszym standartom:) jesli ktos sie orientuje w temacie prosze o odpowiedz ps. gdzie mozna bezpiecznie kupic taki telefonik nie ryzykujac(allegro)
post pisany na szybko, z gory dzieki za info :)

11 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Zależy czego oczekujesz od telefonu. Bardziej wymagających aplikacji zapewno nie odpalisz, ale będzie dobrze służył moim zdaniem. Możesz kupić na allegro, patrz tylko na opinie o sprzedającym (im więcej opinii i im większy % udział pozytywów tym lepiej). Pozdrawiam.
komentarz 19 kwietnia 2015 przez fibonacci Użytkownik (720 p.)
nie zalezy mi na jakichs zaawansowanych appkach, podstawowe + internet :) kusi mnie swietny design i genialnie dobreane komponenty ktore rzekomo czynia telefon "plywajacym"
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
To jak najbardziej :)
+1 głos
odpowiedź 22 kwietnia 2015 przez Aress Mądrala (6,410 p.)
ja jestem zwolennikiem iphone poniewaz sa stabilniejsze od androida.

mysle ze mozesz smialo kupic.

ODradzam natomiast androida bo po jakims czas 1-2 okropne muly sie z tych telefonow robia
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Jak na Twoje wymagania, które widzę to świetnie się dla Ciebie nadaje. Rozważ decyzję nad iCookie 5s - dobry telefon do prowokacji policji :D
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Produkty appla są w tym mistrzowskie, że mają świetny system. System, który nie wymaga super parametrów, a śmiga jak ta lala. I tak iPhone 4, który ma 512MB ramu, może konkurować z telefonem, który ma 1,5GB :)

A jeśli szkoda ci trochę kasy to polecam zainteresować się telefonem: myPhone Luna. W nazwie podobny jak iPhone(hehe najważniejsze xD), ładne parametry i fajowski design. Nie zniechęcaj się tym, że można było go kupić w biedronce, bo to naprawdę ładny sprzęt :) I to za 700 zyla :) Pozdrawiam :)
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Powiem tak - zdecydowanie bardziej w tej cenie polecam Samsung Galaxy S4. Iphone to telefon bardzo ograniczony, ciężko w nim coś zmieniać czy konfigurować, znacznie łatwiej jest na Androidzie, taka jest moja opinia, ale kto co woli.

Pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Ja osobiście nie polecam iPhone. Android to potęga moim zdaiem :) (oczywiście jeśli go zrootujemy)
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
iPhone to świetny telefon, naprawdę, ale 4s, to przeżytek. 3.5 cala, to dla mnie przynajmniej za mało i bebechy - dla iOS 8 - za słabe. Radzę kupić sobie refuba iPhone 5 za 1200 zł.
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez jk_kord Bywalec (2,950 p.)
Osobiście wymieniłem Lumię na iPhona 4. Teraz nigdy już bym się nie odmienił. Lumia to jest totalnie nieudany telefon. iPhone jest totalnie dopracowany. Dodatłem po tacie używany 4 lat a nadal jest sprawny jak nowy. POLECAM! i pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez GrzesiekB Gaduła (3,720 p.)
Osobiście używam 5S i 4S. Czwrówka jest lepiej wykonana, mniejszy ekran nie jest wielkim problemem. Z aplikacjami nie ma większych problemów, trzeba się jednak liczyć z tym, że kolejna generacja iOS może go już nie wspierać. Jeśli kupisz tel bez wymienionej baterii możesz mieć problem z jej pojemnością - może krótko trzymać (mój 4S ma już 3 lata, ale bateria jeszcze jest ok, mimo bardzo intensywnego użytkowania). Nie wiem jaka jest różnica w cenie - zobacz czy nie stać Cie na 5 nawet bez S. Aha - unikaj 4 bez S - jest znacznie słabsza.

Większość negatywnych opinii o iPhone pochodzi od osób, które nigdy go nie używały... Dla mnie to idealny telefon, kolejny będzie 6S (tak mi się umowa kończy). Zamkniętość systemu ma swoje plusy - telefon działa, nie wiesza się a do nowalnego użytkowania telefon, sms, email i www jest naaprawdę dobry.
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Moja siostra go miała do niedawna i powiem Ci że był w porządku.
Natomiast iOS to już sprawa drugorzędna :)
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Mam pytanie czy ten tel nada się do biznesu?  Tzn E-maile fb przeglądanie netu dzwonienie smsy może zdjęcia?
komentarz 12 kwietnia 2016 przez pietrzakacper Mądrala (7,480 p.)
Jeśli malutki ekran 3,5 cala ci nie przeszkadza to jak najbardziej. Ale komfort przeglądania internetu wzrasta wraz z rozmiarem ekranu i roździelczością.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 127 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2018 w Inne języki przez qwerty1029384756 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 200 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez Kasia Mulat Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 142 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2016 w Offtop przez tetriss Obywatel (1,710 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...