• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jaka książka po symfonii?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
311 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2016 w C i C++ przez balti Obywatel (1,040 p.)
przywrócone 12 kwietnia 2016 przez event15

Jaką książkę polecacie po przeczytaniu symfonii c++ , myślałem o pasja c++ ale dosyć przestarzałe wydanie. Teraz mam dylemat czy zaopatrzyć się w Stephen Prata wydanie 6 szkoła programowania(wydanie z roku 2012) czy podręcznik C++ Przewodnik dla początkujących (Alex Allain z roku 2014). Czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów mógłby pomóc ? :)

Dodam, że obecnie uczę się tez c# z książki Rusz Głową wydanie 3 .

komentarz zamknięcia: juz wiem wszystko :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 marca 2016 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
przywrócone 12 kwietnia 2016 przez event15
A może Czysty kod, lub Pragmatyczny Programista. Od czeladnika do mistrza?
komentarz 12 marca 2016 przez balti Obywatel (1,040 p.)
przywrócone 12 kwietnia 2016 przez event15
Opinie z tego co widzę mają bardzo pozytywne i wydanie także nowe. Będę musiał bliżej przyjrzeć się tym pozycją. Dzięki ;)

Teraz mam dylemat między tymi 3 książkami . Czy może ktoś je czytał i może trochę przybliżyć na czym się przede wszystkim skupiają jakim językiem są pisane (początkującym , czy bardziej zaawansowanym ? )
0 głosów
odpowiedź 12 marca 2016 przez niezalogowany
przywrócone 12 kwietnia 2016 przez event15
To może zamiast czytać kolejne książki, zacznij coś pisać?
komentarz 12 marca 2016 przez balti Obywatel (1,040 p.)
przywrócone 12 kwietnia 2016 przez event15
Piszę. Dodam, że na uczelni często mam nowe zagadnienia poruszane , dlatego chcę zaopatrzyć się książkę w której będą w przystępny sposób wytłumaczone mechanizmy. (Np szablony w c++, których niestety nie spotkałem w symfonii c++)
komentarz 12 marca 2016 przez niezalogowany
przywrócone 12 kwietnia 2016 przez event15
Innych rzeczy możesz równie dobrze uczyć się z sieci
komentarz 12 marca 2016 przez balti Obywatel (1,040 p.)
przywrócone 12 kwietnia 2016 przez event15
Jednak nie zawsze mam dostęp do komputera, więc w ten czas mogę zajrzeć do książki trochę poczytać, a następnie jak już będę miał dostęp to sobie to wszystko sprawdzić. Wolę z książek obecnie się uczyć niż z internetu, gdzie jest wszystko i nic.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 331 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2016 w C i C++ przez CortezjuszPospolity Obywatel (1,130 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 2,136 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez shido Użytkownik (640 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 661 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2019 w Python przez Sp4rq Użytkownik (790 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...