• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak scrolla i brak responsywnosci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
502 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2016 w HTML i CSS przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
Witam mam 2 problemy

1) Strona inaczej wygląda w formie responsywnej na komputerze a na serwerze(stronie)

2) Nie widać scrolla i nie da sie zobaczyć pozostałych 7 kafelków a widać tylko 2

STRONA http://kuba80-02.ct8.pl/gry.php

CSS http://pastebin.com/YEkA4Grb

HTML http://pastebin.com/EKb7LGiy

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 marca 2016 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)

Co do braku responsywności:

<meta name="viewport" content="width-device-width, initelal-scale=1">

powinno być:

<meta name="viewport" content="width=device-width, initelal-scale=1">

A jeżeli chodzi o brak scrolla, może wystarczy do znacznika body dodać overflow-y: scroll;

Pozdrawiam

komentarz 11 marca 2016 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Swoją drogą nie rozumiem tego całego responsive na tej stronie 320px - 1650px to można powiedzieć 90% użytkowników i zakres od nizkiej rozdzielczości smatfonowej do średniej desktopowiej. Jednym słowem, w praktyce to nie ma najmniejszego sensu.
komentarz 11 marca 2016 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
czyli jak mogę ten problem rozwiązać nie chce mi sie pisać 300linijek od zera znowu a jesli chodzi o responsive jakie wartosci tutaj dać ?
komentarz 11 marca 2016 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
czyli gdzie moge sie pozbyć position fixed a kod z divow nie uzywanych bede czyscił
komentarz 12 marca 2016 przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
Jeśli chodzi o breakepointy, ja osobiście używam 0-767 -smatfon, 768-991 - tablet, 992-inf - desktop.

Uwierz mi, że szybciej będzie napisać od nowa 300 linijek kodu css niż naprawiać źle napisany kod :)

Samo usunięcie position fixed będzie generowało kolejny problem i tak dalej. Posłuchaj mojej rady i napisz ten kod jeszcze raz, nie powinno zająć Ci to więcej niż godzinę.

Pozdrawiam!
komentarz 14 marca 2016 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
a jaki problem usunąłem fixed pozmieniałem wartosci i działa tak jak chce ? o jakim problemie mówisz ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 312 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2021 w HTML i CSS przez Szyszka Gaduła (3,490 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 271 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2016 w HTML i CSS przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...