• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C# - wstawianie tekstu z buttona do odpowiedniego textboxa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
860 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2016 w C# przez wychu Nowicjusz (120 p.)
Witam, jak wiadomo jestem świeży z programowania, dopiero zaczynam uczyć się C#. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na problem, z którym zmagam się od kilku godzin.

Mianowicie mam button 1 i 2, jak również textBox 1 i 2. Przykładowo zaznaczony jest textBox1 i w nim klikając button1 lub button2 chciałbym aby zawartość buttona znalazła się w textBox1. Następnie zaznaczam textBox2 i zawartość odpowiedniego buttona pojawia się w textBox2.

Mam nadzieję, że w miarę prosto to opisałem. Dzięki z góry za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez miechooy Początkujący (360 p.)

Z tego co rozumiem to chcesz aby tekst z tojwego przyciusku po kliknieciu pokazal sie rowniez w TexBoxie.

Wiec jezeli masz juz przycisk i masz do niego podpiety event OnClick wtedy. 

 

public void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
         textBox1.Text = Button1.Content;  
}

Czyli po kliknieciu Button1 do twojego textBox1 jako Text ustawimy napis z Button1. 

komentarz 7 marca 2016 przez wychu Nowicjusz (120 p.)

Dzięki za odpowiedź, ale nie do końca o to mi chodzi.



Nie chcę na sztywno przypisywać button1_Click do textBox1. Chciałbym aby po kliknięciu i zaznaczeniu textBox2 (Liczba2) i wciśnięciu któregoś z buttonów, również w textBox2 pojawiła się zawartość buttona.

Mam nadzieję, że tym razem jasno wytłumaczyłem.

komentarz 8 marca 2016 przez miechooy Początkujący (360 p.)
Szczerze mowiac nie rozumiem :P

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 305 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2021 w C# przez niewiedzący Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 100 wizyt
pytanie zadane 3 maja 2016 w PHP przez pawelpawel Początkujący (480 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 457 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...